Сесія виділила 100 тисяч на обстеження житловий будинок на Озерній, де стався зсув ґрунту

Депутати Хмельницької міської ради виділили 100 тис. грн на обстеження житлового будинку (технічного стану несучих конструкцій) на вулиці Кармелюка, 4/2, що у мікрорайоні Озерна.

Відповідні зміни обранці внесли до бюджету міста на 2020 рік на позачерговому засіданні 28 серпня.

Ініціатором виступив депутат Віталій Діденко. Кошти виділено з резервного фонду міського бюджету.

Як писав НГП, вранці 19 серпня у Хмельницькому в мікрорайоні Озерна в житловому комплексі «Чайка» (Кармелюка, 4/2) стався зсув грунту. Попередня причина – через будівельні роботи, що ведуться поруч.

Після цього інциденту міський голова Олександр Симчишин виклав своє бачення: міська влада замовляє експертне обстеження стану ґрунтів на території Кармалюка, 4/2 та усіх навколишніх будинків; ініціює перед ДАБІ спільне разом з іншими службами обстеження усіх будівництв з дозвільними документами, де є небезпека зсуву ґрунтів і тд; звертається із заявою про злочин до правоохоронних органів для розслідування ситуації.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Коментарів: 13

 1. Це жах! Чому з міського бюджету має бути сплачена ця сума ? Мер ти придурок ???

  • Може “чесна ” влада ще обстежить будинки на Тернопільській? А то в результаті незаконного будівництвата прилеглі будинки пішли тріщинами.

 2. Будальянс натупив, але так як вони посіпаки міської влади то 50 їм, 50 на вибори меру. Ляпота

 3. А чому за гроші громади?
  Забудовник, міська влада, дозвільні структури свою долю отримали а тепер з міської казни ще доплачуєте.
  Немає нагальніших витрат в місті?
  ,,Найгірша влада в місті,,
  Геть!

  • Підтримую на 100%. Обстеження робиться на початку будівництва, а не після нього і кошти на це були передбачені проектом, але пішли на відкати місцевим баригам. Нехай платить той, хто підписував акт прийомки будівлі в експлуатацію. Гроші з міського бюджету – це узаконений відкат. Як можна визначити вартість робіт, якщо ще не зроблений кошторис, а рішення про виділення коштів вже прийняли. Комусь терміново потрібні кошти?

 4. Це ще в черговий раз доводить, що при владі в Хмельницькому знаходяться не професіонали своєї справи! Що влада Хмельницького перебуває у змові із забудовниками міста Хмельницького! Цю ініціативу, виділити з міського бюджету Хмельницького 100 тисяч гривень, вніс на розгляд міської ради Хмельницького депутата Диденко! І депутати його підтримали! Хоча це обстеження необхідно робити, при залученні незалежної професійної експертизи, за гроші забудовника, дії якого призвели до таких наслідків! А так, це називається нецільове використання бюджетних коштів! Ще цікаво дізнатися, яка фірма буде проводити таке обстеження? Якими технічни засоби вони мають у своєму розпорядженні, кваліфікація їх фахівців і так далі? Чи це буде фіктивна фірма від нашого місцевого забудовника, яка напише, те, що буде необхідно забудовнику і міській владі Хмельницького, а не мешканцям даного будинку? “Вдало” зароблять 100 тисяч гривень і перед виборами, липовим актом, знімуть соціальну напругу з цього питання! Диденко, це одна команда з Симчишиним! Так, що думайте мешканці міста Хмельницького, за кого будете голосувати в жовтні цього року!

  P.S. Мешканці даного будинку, якій постраждав від непрофесійних дії забудовника і місцевої влади, наполягаєте на тому, щоб ваш будинок був обстежений незалежною експертною організацією, яка має ліцензію, професійних фахівців і не має відношення до наших міських забудовників і влади міста Хмельницького!

 5. Дед був нормальним хлопцем! Не витримав випробування грошима, бо все життя прожив бідним.

 6. Вірне і мудре рішення!
  Це ще раз доводить,що для Свободівців життя і безпека мешканців Хмельницького на першому місці!
  Дякуємо Вам за піклування,адже жити в будинку незнаючи,що буде з ним завтра,доволі небезпечно.

 7. Це ще раз доводить, що міська влада створила проблему, а тепер ніби вирішує для власного збагачення.

 8. Степан підлабузник ще той. Де прокурор і чому не оскаржить це рішення в суді ? Наглота цей мер так розбазарювати кошти громади міста.

 9. Гнати з міста зайд!

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.