Турецький “Онур” уже, як місяць, не може приступити до ремонту проблемної дороги на Хмельниччині

Турецька компанія “Онур”, яка 1 липня повинна була приступити до реконструкції дороги М-12 (від Голоскова Хмельницької області до кордону із Вінницькою областю), досі цього не зробила.

Це підтвердив голова ОДА Дмитро Габінет під час брифінгу у п’ятницю.

“Найближчим часом компанія “Онур” розпочне роботи на ділянці дороги М-12 в Летичівському районі. Термін виконання робіт – 18 місяців”, – пообіцяв високопосадовець.

За його даними, у рамках реалізації програми “Велике будівництво” в області на 50 з 96 об’єктів з капітального та поточного середнього ремонту доріг загального користування місцевого значення вже розпочато роботи.

Як писав НГП, голова Державного агентства автомобільних доріг України Олександр Кубраков заявив, що компанія “Онур” виграла тендер на капремонт дороги М-12  у Хмельницькій області. Проєкт фінансується за кошти Світового банку, а дорожні роботи планувалося відновити з 1 липня.

Як відомо, 3 червня 2019 року Світовий банк припинив контракт з китайською фірмою Xinjiang Communications construction Group Co.,Ltd., з якою у жовтні 2017 року було підписано контракт на 38,5 млн дол. на реконструкцію дорого М-12 на Хмельниччині.

Загалом, підрядник побудував 3,9 км нової дороги від Голоскова до Меджибожа, але її введення в експлуатацію залишається не можливим через те, що він не поклали останній шар асфальту.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Коментарів: 7

  1. Не надо нигде упоминать Кубракова, человека, непонятно зачем и кем вброшенного в систему. Без должного образования, малейшего опыта работы в сфере дорожно-мостового хозяйства, амбиционно- преступного в обращении с настоящими дорожниками. Обладает удивительной ненасытностью в обращении с подрядчиками при навязывании % отката. В этом плане, ушедший и преследуемый в Польше НОВАК и “в подметки не годится ” этой “кадре”. Под стать ему и его “бригада” -Почтарь, Голик, Сиротинский,….

  2. Толку видно не буде, бо багато хабарників при владі, а Зе лапух ще той.

    • Зе не лапух по суті. Просто він в таке гівно вліз, зіштовхнувся з повним корумпованим держапаратом. Що з того що в нього є 10 чоловік, яким він довіряє, які не задіяні в системній масштабній корупції. Найвищих виконавців більше набагато. В черзі стоять такі самі. І це ж українці.

  3. Місце прокляте. Як і вся Україна.

  4. Так в чому ж причина, що робота зовсім не розпочата?

  5. Українці – були. Китайці – були. Турки – є. Хто наступний? Це просто жах якийсь. Коли дорога буде!!!!!!!!!

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.