У Чемерівцях на ремонтах “Нової української школи” підрядник незаконно отримав майже півмільйона гривень

На Хмельниччині прокуратурою розпочато кримінальне провадження за фактом привласнення більше 400 тис грн бюджетних коштів, призначених на реконструкцію приміщення школи.

Як повідомляє пресслужба обласної прокуратури, будівельне підприємство в рамках реалізації концепції «Нова українська школа» проведело реконструкцію та модернізацію приміщень загальноосвітньої навчального закладу у смт Чемерівці.

Згідно з умовами укладеного договору між товариством та закладом освіти, вартість вказаних робіт становила майже 5 млн грн, а під час виконання правочину сторони збільшили вартість ще на 400 тис грн.

За результатами аналітичного дослідження, проведеного оперативним управлінням Головного управління Державної фіскальної служби у Хмельницькій області, встановлено, що до офіційних бухгалтерських документів, які підтверджують вартість виконаних робіт, внесено недостовірні відомості.

Внаслідок цього за попередніми підрахунками з бюджету безпідставно сплачено більше 400 тис грн.

За цим фактом місцевою прокуратурою розпочато кримінальне провадження за ч. 3 ст. 191 (привласнення чужого майна шляхом зловживання службовим становищем за попередньою змовою групою осіб) КК України. Проведення досудового розслідування доручено слідчому відділу Чемеровецького відділення Городоцького відділу Головного управління Національної поліції в області.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Коментарів: 5

  1. Добре шо в Хмельницькому такого не має.

  2. В Чемерівцях такого теж немає, ,це фейк, почались баталії перед місцевими виборами

  3. Как обычно. На новой украинской школе воруют по старому! Ганьбааааа! Кричала свобода!

  4. Pretty! This was an extremely wonderful article. Many thanks for supplying
    this information. cheap flights 31muvXS

  5. Hey very interesting blog! cheap flights yynxznuh

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.