Дунаївці потрапили під загрозу відключення від газопостачання

З 19 лютого цього року 36 з 52 підприємств-боржників здійснили необхідні мінімальні платежі на користь Нафтогазу і уникли ризику відключення від газопостачання.

У зоні ризику залишаються 16 виробників тепла, які не виконують жодної з умов щодо розрахунків, передбачених положенням про ПСО, повідомляє пресслужба «Нафтогазу».

Зокрема, під загрозою відключення від газопостачання опинилися Софіївка, Дніпро (Дніпропетровська область), Бородянка, Чубинське (Київська область), Щастя (Луганська область), Біляївка, Одеса, Таїрове (Одеська область), Полтава, Рогань та частина Харківської області, Олешки (Херсонська область) та Дунаївці (Хмельницька область).

Компанія письмово повідомила ці підприємства про необхідність проведення термінових розрахунків для уникнення припинення газопостачання з 1 березня 2020 року.

Для уникнення ризиків припинення теплопостачання населення Нафтогаз наполягає на необхідності термінового проведення розрахунків відповідно до вимог положення про ПСО.

Загальна заборгованість КПТМ Дунаєвецької міської ради перед Нафтогазом складає 4 855 003 грн. Необхідна мінімальна сума оплати (з урахуванням вартості газу, спожитого у січні 2020 року) – 1 749 964 грн.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.