У Кам’янці-Подільському до відкриття туристичного сезону планують створити міську систему туристичної навігації

До відкриття туристичного сезону в місті планують встановити інформаційні стенди (пілони) та туристичні вказівники в одному стилі, повідомляє Кам’янець-Подільська міська рада.

Концепцію «вуличної навігації» обговорювали під час зустрічі представники міської влади, музейники та автори проєкту «MoreInfo», які вже реалізовували в місті проєкт інтерактивних туристичних дошок.

Перші навігаційні пілони з’являться на залізничному й автовокзалі, біля Ратуші й у центрі, в районі майдану Відродження. Вказівників же буде більше десятка і розташовуватимуться вони в місцях, де найбільше проходять туристи.

«Пілони міститимуть карти навколишніх вулиць і цікаву туристу інформацію двома мовами – українською та англійською, – говорить заступник міського голови Вадим Савчук. – Наразі ми працюємо над точним визначенням місць для розміщення таких стендів, щоб було зручно орієнтуватися як гостям, так і кам’янчанам. Завдяки проєкту ми продовжимо популяризувати наші об’єкти і пам’ятки архітектури, збільшувати кількість їх відвідувань, а також налагоджувати комунікацію між містом і туристом.

Встановлені в Кам’янці таблички «MoreInfo» продовжують набирати популярності. Наразі їх відсканувало понад 2300 осіб. 12,6% – це іноземці, найбільший показник серед усіх інших міст. Сканують дошки представники 13 країн. Найчастіше – жителі США, Великобританії, Німеччини, Росії та Польщі. Також Кам’янець-Подільський – це перше місто, де проєкт «MoreInfo» тестує для туристичних табличок польську мову.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.