У Хмельницькій ОДА обговорили стан готовності області до можливих випадків захворювання на коронавірус

Вчора у Хмельницькій ОДА обговорювали питання заходів з профілактики щодо попередження завезення і розповсюдження на території області респіраторної хвороби спричиненої коронавірусом.

Голова адміністрації Дмитро Габінет наголосив, що наразі дане питання є найбільш актуальним: “Ми розуміємо, що у всіх країнах, де виявлений коронавірус також мешкають і українці, тому кожна область має мати напрацьований алгоритм дій та план у разі виявлення такої інфекції”.

Детально про стан готовності області до можливих випадків захворювання доповіла заступник директора Департаменту охорони здоров’я облдержадміністрації Наталія Федів.

Зокрема, вона зазначила, що у разі виявлення на території області випадків ураження цією хворобою, головним закладом, який буде приймати таких пацієнтів є КП «Хмельницька інфекційна лікарня». Лікарня розрахована на 150 інфекційних ліжок, має 16 боксів та реанімацію. Також лікарня оснащена усім необхідним обладнанням і засобами захисту для надання допомоги таким пацієнтам.

Крім того, доповідачка проінформувала, що відповідно до наказу Міністерства охорони здоров’я України з держрезерву розподілені матеріальні цінності по областях для підсилення інфекційних відділень та лікарень. За цим розподілом область додатково отримає 35 пульсоксиметрів, 31 дихальний ручний апарат, 35 інфузійних насосів, 285 тис. масок медичних, апарати штучної вентиляції легенів (2 одиниці) та кисневі концентратори.

За результатами розгляду даного питання, голова адміністрації надав доручення керівникам на місцях проінспектувати усі лікарні, які знаходяться на їхніх територіях на предмет наявності в них необхідного обладнання та засобів захисту до прийняття осіб з підозрою на захворювання коронавірусу.

Також має бути проведена роз’яснювальна робота в навчальних закладах, щоб діти та вчителі розуміли, які профілактичні заходи потрібно вчиняти для того, щоб не захворіти.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Коментарів: 5

  1. Обговорили та як би ще висловили стурбованість, то ціни б вам не було!

  2. Якщо прийде короновірус на Хмельниччину, тоді побачите нашу готовність, яка насправді 0

  3. Обовязково провести розяснювальну роботу вчителям в школах м.Хмельницького, щоб діти прийшли на “ЗАХОДИ з профілактики”
    святкування проводів Зими зустрічі Весни в парк ім.М.Чекмана

  4. Презерватив на голову и всё будет гут.

  5. А, що керівники адміністрацій знають в медичних питаннях? Може працівникам МОЗу потрібно проінспектувати готовність на місцях.

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.