На Хмельниччині заборгованість за газ сягнула понад 573 млн грн: боржників повідомили про призупинення газопостачання

На 1 лютого цього року заборгованість за газ клієнтів ТОВ «Хмельницькгаз Збуту» складає понад 573 млн грн, повідомляє консалтингова компанія EXPRO.

Водночас, це на 14% менше, ніж боргували подоляни торік.

Наразі витрати подолян на газ відчутно зменшуються. Це пов’язано зі значним здешевленням газу, теплими погодніми умовами та економнішим використанням газу. Але є неплатники, які продовжують ухилятися від сплати за спожитий газ.

Тому з початку року «Хмельницькгаз Збут» уже розіслав майже 14 тис письмових повідомлень споживачам – боржникам про припинення газопостачання. Адже, в разі непогашення боргу, відповідно до Правил постачання природного газу, після отримання повідомлення, газопостачальна компанія вимушена надавати відповідне доручення АТ «Хмельницькгаз» на відключення газу та стягнення боргу в судовому порядку.

Так, в січні газорозподільній компанії уже надано доручення на припинення подачі газу більш як 2 тис клієнтам-боржникам, адже їх борг склав 9,8 млн грн.

Всього минулого року відключено від системи газопостачання 2 326 боржників з боргами більше 2,4 млн грн. Відтак, борги у понад 5 тис грн мають 16 тис подолян, більше 10 тис грн – 1,5 тис клієнтів.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Коментарів: 6

  1. Де ті, хто гарлапанить, що в Хмельницькому найменші тарифи – https://www.epravda.com.ua/news/2020/02/24/657389/

    • Твоя таблиця тільки підтверджує, що найменші. Менше тільки Івано-Франківськ і Одеса. Ще 4 міста не врахована послуга гарячої води і опалення.

  2. Коболєв – шарлатан.

  3. Люди у нас всегда хорошо платили при чем из последнего – дело в зарплатах нищенских и таких же пенсиях – а коболев на самом деле мошенник – его премии это практически задолженность всей области

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.