На Хмельниччині затримали колишнього прикордонника, котрий продавав інформацію з обмеженим доступом

Співробітники Служби безпеки України викрили та блокували у Хмельницькій області механізм продажу інформації з обмеженим доступом з державних автоматизованих інформаційних систем, повідомляє пресцентр СБ України.

Оперативники спецслужби встановили, що колишній працівник ДПС налагодив протиправний механізм отримання та збуту відомостей з обмеженим доступом, зокрема щодо в’їзду-виїзду громадян за кордон, наявності заборони в’їзду в Україну для іноземців тощо.

Правоохоронці затримали зловмисника у Хмельницькому згідно зі ст. 208 Кримінального процесуального кодексу України після спроби чергової передачі даних. Затриманому повідомлено про підозру у вчиненні злочину, передбаченого ч. 2 ст. 361-2 Кримінального кодексу України.

Тривають невідкладні слідчі дії для притягнення до відповідальності інших осіб, зокрема посадовців, причетних до незаконної діяльності. Заходи з викриття та блокування протиправного механізму проводились спільно з ДБР під процесуальним керівництвом Генеральної прокуратури України.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Коментарів: 2

  1. Здивували черговий раз. А де ж державна таємниця? Невже така інформація є дуже важливою для безпеки держави? Створюється враження, що працівники СБУ зовсім втратили кваліфікацію!

    • СБУшники як і були раніше “дахом” всіх нелегальних схем, так і залишились. А ось показники їм ніхто не відміняв, тому і звітують чим попало, адже займаються не своєю роботою – не безпекою держави.

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.