Школам Хмельниччини пропонують взяти участь у проекті з інфо-медійної грамотності для критичного сприйняття інформації та протидії маніпуляціям

Рада міжнародних наукових досліджень та обмінів (IREX) у рамках загальнонаціонального проєкту «Вивчай і розрізняй: інфо-медійна грамотність» запрошує до участі школи з районних центрів, ОТГ, селищ, сіл, міст і містечок із усіх регіонів України (крім обласних центрів), повідомляє Хмельницька облрада.

Минулого року 17 шкіл міста Хмельницького приєдналися до проєкту і вже впроваджують інфо-медійну грамотність на своїх уроках.

«Участь у проєкті допомагає розвинути навички медійної грамотності як вчителям, так і учням. За попередніми результатами, 93% вчителів вважають, що наші матеріали зробили уроки цікавішими, а 86% вчителів відзначають, що проєкт допоміг їм краще розкрити теми уроків. Учні-учасники краще розрізняють факти від суджень, розуміють, як працюють медіа, та вміють визначати неправдиві новини. Розвиток навичок критичного сприйняття інформації є дуже важливим для нашої країни, яка все ще перебуває у стані інформаційної війни», – розповідає менеджерка проєкту Любов Васильчук.

До участі у конкурсі запрошуються вчителі, які викладають історію у 8-10 класах, українську мову та літературу у 8-9 класах і мистецтво у 9 класі.

При відборі учасників організатори віддаватимуть перевагу заявкам від колективу вчителів зазначених предметів, які бажають долучитись до проєкту та на їхню мотивацію.

Відібрані школи та їх колективи отримають від команди проєкту підтвердження про проходження конкурсного відбору.

До вересня 2020 року нові вчителі-учасники проєкту пройдуть спеціальне навчання з інтеграції інфо-медійної грамотності в уроки. Електронні матеріали проєкту будуть надані вчителям після проходження тренінгів.

Відбір учасників триває з 7 по 25 лютого ц.р.

Детальніше про конкурс та проєкт «Вивчай та розрізняй: інфо-медійна грамотність» можна почитати на сторінці: http://l2dua.com/.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.