На Хмельниччині голова ОДА Габінет відповідатиме за “Велике будівництво”

У кожному регіоні за своєчасний старт і реалізацію проекту “Велике будівництво” відповідають голови облдержадміністрацій.

Про це повідомив Прем’єр-міністр Олексій Гончарук під час селекторної наради з керівниками ОДА, повідомляє урядовий портал.

“Програма президента “Велике будівництво” стартує з 1 березня. Ми починаємо масштабне будівництво та капітальний ремонт шкіл, дитячих садків, приймальних відділень лікарень, стадіонів та доріг по всій країні. З боку Уряду ми забезпечимо регіони всім необхідним, щоб будівництво почалось вчасно. Головна задача керівників ОДА — це вчасна координація діяльності з профільними міністерствами та відомствами та координація роботи на містах”, — сказав прем’єр.

Він пояснив, що загальна логіка програми “Велике будівництво” дуже проста. У кожної області має бути узгоджений з Міністерством розвитку громад та територій перелік об’єктів, які область планує побудувати або відремонтувати протягом року. До 14 лютого всі області мають узгодити перелік об’єктів на будівництво з Мінрегіоном в рамках ДФРР, який для багатьох є основним джерелом фінансування.

Окремо області також мають узгодити з Укравтодором перелік доріг, які планують побудувати в рамках Дорожнього фонду. В пріоритеті — дороги до опорних шкіл та лікарень. З усіх областей, які до 1 лютого мали подати Укравтодору ці документи, тільки шість вже мають узгоджений перелік доріг. Ще 13 планів областей — в процесі узгодження.

Як писав НГП, 29 січня Кабмін затвердив перелік об’єктів будівництва, реконструкції, капітального та поточного середнього ремонту автомобільних доріг загального користування державного значення у 2020 році та обсяги бюджетних коштів для їх фінансування. Для Хмельницької області визначено фінансування у розмірі 3 млрд. 118 млн грн.

Крім цього, Хмельницька облдержадміністрація оприлюднила перелік доріг загального користування місцевого значення, а також вулиці і автошляхи комунальної власності у населених пунктах, які ремонтуватимуться у 2020 році.

В цілому, заплановано відремонтувати 137,24 км доріг, 202 погонних метрів мостів і 153,5 тис. кв. м вулиць і доріг комунальної вартості. На це хочуть витрати 683 млн 128,4 тис. грн.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Коментарів: 6

  1. Лікарня майбутнього? А слабо як китайці ща 10 днів побудувати

    • Китайці хай зі своім вірусом розбeруться, “будівeльники” всрані. Вжe амeриканців покликали на допомогу, бо самі тупeнькі, нe справляються.

      • Так вони для людей хворих на ту хворобу її побудували, щоб ізолювати. Вони то розберуться, а ми зможемо, коли до себе забираємо своїх?

  2. Нажива сама прёт в карманы.

  3. Мости в погонних метрах це як ???

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.