Євробачення-2020: фіналістка KRUTЬ назвала себе “чорною конячкою” нацвідбору

Переможниця першого півфіналу національного відбору на Євробачення-2020, бандуристка з Хмельницького Марина Круть назвала себе “чорною конячкою” і пообіцяла зробити у фіналі “стрибок вище голови”.

Про це вона написала у “Фейсбуці” після успішного виступу.

“Я є артистом, який знає і вважає, що вокальні данні це частина професіоналізму. Та існують речі, окрім вокалу. Глядача не обдуриш і енергія яка йде від артиста, її не купиш. На відміну від костюмів і декорацій до тюнінгу в прямому ефірі. І світло у очах артиста – є найпотужніше світло на сцені. Я була та сама чорна конячка, на яку ніхто не ставив і ніхто не вірив . До останнього. З іншої сторони, у мене був потужний супорт – від вас люди яких знаю і ні. Уся моя команда, яка розганяла пил сумніву і в кожен момент стояла за спиною. Попереду у нас – стрибок вище голови”, – зазначила співачка.

Як писав НГП, за результатами першого півфіналу KRUTЬ отримала найвищу кількість балів – 16 (по 8 – від журі і глядачів).

Фінал нацвідбору на Євробачення-2020 відбудеться 22 лютого. Тоді й вирішиться доля артиста, який представлятиме Україну на цьогрічному пісенному фестивалі в Нідерландах.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.