Депутати Хмельницької міськради звернулись до Кабміну і НКРЕКП з вимогою скасувати плату за транспортування газу

Сьогодні на позачерговій сесії Хмельницької міської ради депутати одностайно прийняли звернення до Кабміну і НКРЕКП з вимогою скасувати плату за транспортування газу.

«Вважаємо так звану «другу платіжку» абсурдною і несправедливою. Додам, що вартість транспортування зросла і для наших теплопостачальних підприємств, майже на 30%. Це додаткове навантаження і на людей, і на бюджет.

Вважаємо абонплату за транспортування газу абсурдною і несправедливою, адже більшість мереж будувалися силами і коштом самих людей, або за рахунок різних бюджетів, тобто коштом платників податків. Саме тому вимагаємо скасування Постанови про плату за транспортування газу.

Чи є ефективними такі звернення? Абонплата за транспортування газу вже вводилася попередньою владою. І тоді ми, які і більшість місцевих рад дали свою реакцію. Ще в квітні 2017 року висловлювали обурення таким кроком. Тоді, нагадаю, абонплату скасували» – прокоментував мер міста Олександр Симчишин.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Коментарів: 11

 1. Чомусь вони не проголосували за скасування підняття цін Хмельницькводоканалом!!!!! А, поцоватиє?

 2. Популізм властивий симчишину і ко.
  Проголосували, а самі тарифи підняли

 3. Гарна новина.
  Дякуємо нашим обранцям і міському голові.

 4. Не Степан, а дешева підстилка.

 5. Аноніми, будьте добріші.
  То ж нормальне рішення прийняли,чому ви постійно сците людям в очі своїми коментарями!?

  • А нічого, що транспортування газу в старій платіжці теж є і до січня оплачувалось загальною сумою? Не вже так тяжко уважно подивитися платіжний документ і прочитати порядок розрахунків з січня. Тут більше питання суми нарахування, а не в тому, що люди за свій кошт прокладали трубу, основні магістралі і ГРП люди не будували і поточне обслуговування обладнання теж треба проводити. Чи будем чекати покі якась ГРП рване? Це рішення просто ні о чом, сплясали під чиюсь дудку.

   • Людям цього не зрозуміти! Більшість це бідні, тупні. мерзопакосні політикани це використовують. Особливо такі супер гнилі як наш мер та його партейка. Позавчора підприємство яке підпорядковується йому ціни підняло, але тут тиша, треба стрілки перевести на уряд.

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.