Керівництво Понінківської картонно-паперової фабрики прийняло рішення про технічне переоснащення очисних споруд

30 січня цього року відбулися громадські слухання щодо стану річок Хомора та Случ і складалися з двох частин – забруднені річки зачіпають інтереси мешканці двох областей, повідомляє Всеукраїнська екологічна ліга.

Перша відбулася на Хмельниччині у Понінківській селищній раді. Друга – у приміщенні міського будинку культури м. Баранівка на Житомирщині. Тема резонансна, отже на слухання прибули заступники голів облдержадміністрацій обох областей, громадськості та засобів масової інформації.

Усвідомлюючи рівень згубного впливу стічних вод на екологічний стан річки Хомора, нове керівництво Понінківської картонно-паперової фабрики прийняло рішення про технічне переоснащення очисних споруд. Такі роботи підлягають оцінці впливу на довкілля та передбачають громадське обговорення звіту з ОВД.

Водночас Всеукраїнська екологічна ліга відзначає заангажованість окремих посадовців і депутатів Житомирщини та однобічний характер поінформованості місцевих мешканців. Людей переконали, що у всіх бідах довкілля регіону винна виключно Понінка. Інші 18 забруднювачів, що діють на території Житомирської області з їх поруйнованими водоочисними спорудами, порушеннями режиму водокористування, засміченням і забрудненням вод, на здоров’я житомирян ніби то не впливають.

Громадські слухання відбулись. Керівництво Понінківської картонно-паперової фабрики зауважило, що пропозиції та зауваження будуть враховані, на письмові звернення надійдуть аргументовані відповіді від проектантів та спеціалістів профільного міністерства. Рішення про провадження планованої діяльності буде приймати уповноважений орган – Мінекоенерго.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.