У Славутському районі мисливець, який замішаний у вбивстві лося, хотів відкупитися за 300 доларів

Хмельницький міськрайонний суд відправив під нічний домашній арешт підозрюваного, який намагався відкупитися у слідчого, пропонуючи 300 дол.

Про це сказано в ухвалі суду від 25 січня.

За матеріалами справи 30 листопада 2019 року чоловік разом з групою мисливців перебували на полюванні неподалік села Романіни Славутського району (територія Славутського держлісгоспу). Маючи дозвіл на добування козулі, чоловіки проігнорували інструктаж лісничого і вполювали лося, який занесений до Червоної книги України. За цим фактом слідчий Славутського відділу поліції відкрив кримінальне провадження за ч. 1 ст. 248 (Незаконне полювання) Кримінального кодексу України.

Фото з сайту обласної поліції

При цьому підозрюваний, усвідомлюючи, що може бути притягнутий до кримінальної відповідальності, вирішив незаконно втрутитися в діяльність слідчого, запропонувавши останньому неправомірну вигоду. Для цього 4 грудня зателефонував слідчому і усно повідомив про намір передати хабара. Того ж дня слідчий написав рапорт своєму керівницту, в якому повідомив про злочин.

23 січня чоловік прибув до слідчого для допиту як свідок у справі про вбивство лося. Після завершення допиту мисливець дістав 300 доларів, які помістив в зелену папку-швидкозшивач і передав правоохоронцю за непритягнення до кримінальної відповідальності та прийняття процесуальних рішень на його користь.

У цей момент до службового кабінету слідчого зайшли інші правоохоронці, котрі задокументували цей злочин. У разі доведення вини чоловіку загрожує позбавлення волі від чотирьох до восьми років з конфіскацією майна або без такої (ч. 3 ст. 369 КК України).

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Коментарів: 4

  1. Засунуть ему в зад двустволку и два раза провернуть.

  2. Абрам ,а ти там був ,на тім полюванні,знаєш як все було ?

  3. Свідок вбивства Лося?

  4. От, сука!

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.