Ексдепутат Хмельниччини через швейцарський суд заморозив рахунки Kernel

Цивільний суд першої інстанції Женеви в кінці 2019-го року заморозив рахунки люксембурзької “Kernel Holding SA”, холдингової компанії української аграрної групи “Kernel”, і пов’язаних з нею компаній.

Про це повідомляє РБК з посиланням на копію постанови суду, пише “Економічна правда”.

Повідомляється, що рахунки агрохолдингу заморожені на вимогу зареєстрованої в Панамі “Perryvale Enterprises Inc.”, а також Михайла і Інеси Стадник.

Представник позивачів Олівер Чирич підтвердив виданню інформацію про накладення арешту на рахунки Kernel, але від інших коментарів відмовився.

У 2012 році “Kernel” купив у Стадников “Стіомі Холдинг” і Хмельницький хлібокомбінат. Агрохолдинг домовився купити ці активи за 60,9 млн дол, але за умовами угоди в 2012 році виплатив тоді Стадникам лише 40% суми, або 24 млн дол.

Решта мала бути виплачена при дотриманні “Стіомі Холдингом” певних умов, говорилося в звіті “Kernel” за 2018 рік.

При виконанні зобов’язань договору у сторін виникли розбіжності, і в грудні 2012 року Стадники подали позов до “Kernel” в Лондонський міжнародний арбітражний суд.

У лютому 2018-го суд частково задовольнив позов колишніх власників “Стіомі Холдингу”, зобов’язавши Kernel виплатити їм майже 33,5 млн дол з урахуванням відсотків і судових витрат. Це рішення агрохолдинг частково оскаржив, але в грудні 2019 року суд відхилив його зустрічні позови.

Нагадаємо, що Михайло Стадник був депутатом Хмельницької обласної ради VI скликання. На початку березня 2013 року він покинув Україну і переїхав жити до Швейцарії. За інформацією правоохоронців, до Швейцарії Стадник забрав двох доньок та екс- дружину Іннесу. Крім цього, з ним мешкає офіційна дружина.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Коментарів: 4

  1. Так ніби-то цей Стадник у міжнародному розшуку ? Не одного кинув.

  2. Мишаня красавчик

  3. Один ворюга заторбил второго.

  4. там де кацеміри…стадніки..кольгофери..там суцільна тьма. Вони ні Бога ні чорта не бояться..

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.