У Кам’янці-Подільському почала працювати перша в місті екологічна служба електро-таксі

У Кам’янці-Подільському відбулася офіційна презентація першої в місті екологічної служби електро-таксі “Volta”.  Кам’янчан обслуговуватимуть 16 автомобілів, марки “Nissan Leaf”. Тарифи на послуги електро-таксі відповідають тарифам звичайних служб, повідомляє Кам’янець LIVE.

«Сучасні, комфортні, екологічні. Ось такі електромобілі служби таксі “Volta” відтепер обслуговуватимуть кам`янчан. Зараз це 16 авто марки “Nissan Leaf”. Але надалі планується поповнення автопарку 50-60 машинами і розвиток преміум-класу. Тож, можливо, на дорогах міста з`явиться ще й “Тесла”.

На сьогодні є всі умови для технічного обслуговування та ремонту електро-таксі. А завдяки компанії “Смарт-паркінг”, яка займається в місті розвитком швидких зарядок для електромобілів, маємо на території Кам`янця три станції, що дозволяють зарядити авто за 30-40 хв. Упевнений, що кам`янчанам новий вид транспорту сподобається» – зазначив на своїй сторінці у Фейсбук міський голова Михайло Сімашкевич.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Коментарів: 2

  1. Пацанва за рулем быстро расфигачит чудо технику.

  2. Я перепрошую, а міський голова яким боком до цього? А Мельниченко чому не піариться разом з Сімашкевичом? Не порядок.

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.