Гуманітарка для хмельницького судді – ДБР пішло за документами в департамент соцзахисту

Державне бюро розслідувань у Хмельницькому отримало дозвіл суду на тимчасовий доступ до речей і документів з можливістю їх вилучити, які зберігаються в департаменті соціального захисту населення Хмельницької обласної державної адміністрації і стосуються судді господарського суду Хмельницької області Івана Заярнюка.

Про це свідчить ухвала Хмельницького міськрайонного суду від 21 січня.

Слідчі ДБР перевіряють інформацію щодо можливого незаконного набуття у власність транспортного засобу суддею госпсуду. Зокрема, правоохоронці зацікавилися двома автомобілями “Ауді”, якими користується суддя Заярнюк. Перший з них 2016 року випуску на підставі розпорядження голови ОДА у квітні 2017 року був визнаний гуманітарною допомогою і переданий у власність громадянці Марії Дмитрук. Через два роки цей транспортний засіб потрапив від пані Дмитрук судді Заярнюку.

Крім цього, у березні 2019 року поляк Роман Бздир передав судді Заярнюку “Ауді”, 2018 року. Оформлення транспортного засобу провели, як гуманітарну допомогу на підставі розпорядження голови ОДА.

У клопотанні слідчого зазначено, що контроль за отриманням, збереженням, складуванням, розподілом, використанням за цільовим призначенням, підготовкою статистичної звітності, обліком гуманітарної допомоги покладено на департамент соціального захисту населення Хмельницької обласної державної адміністрації.

“Інформація, що міститься в вказаних вище документах (розпорядженнях голови ОДА – НГП) має значення для розслідуваного кримінального провадження як доказ та дасть змогу встановити обставини вчинення кримінального правопорушення, його правильної кваліфікації та можуть бути використані як докази під час судового розгляду. В інший спосіб встановити наведені факти не представляється за можливе”, – констатували правоохоронці.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Коментарів: 6

  1. Видно дуже любить він Ауді, а сам від горшка два вершка.

  2. Нічого не доведуть

  3. Мама лізе зі шкіри,щоб синок все мав і зразу,а подруга допомагає!

    • А мамуня ти читаєш? Що думала підеш на пенсію так просто, з накраденим з пенсійного? Синок відплачує твої гріхи, ти знаєш, чим більше вкусиш тим скоріше подавися! Ото на старосиі років ганьби буде коли тобою ДБР займеться, а цей час скоро, чуєш скоро прийде

  4. Якщо все законно, то яка різниця хто ким працює і тим більше ким працюють батьки.

  5. Вор должен сидеть в тюрьме!

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.