Не обрали достойного із 11 учасників – хмельницькі “аеропортівці” відмінили тендер на 13 млн грн

Комунальне підприємство “Аеропорт Хмельницький” 28 грудня відмінило тендер з капітального ремонту загорожі території аеропорту та аеродрому очікуваною вартістю 13,59 млн грн.

Про це повідомляється у системі “Прозорро”.

На торги прийшло 11 учасників. У ході аукціону найдешевшу пропозицію запропонувало вінницьке ТОВ “Баскурт” – 8,91 млн грн. Однак замовник відхилив цю пропозицію, зіславшись на невідповідність умовам тендерної документації. Зокрема, фірма не підкріпила письмову згоду на те, що за надання завідомо недостовірної інформації учасники та їх посадові особи несуть кримінальну відповідальність за підроблення документів. Також був відсутній лист-погодження щодо звернення замовника до органів держвлади.

Після цього тендерний комітет “зарубав” пропозиції ще трьох підприємств: “Виробничо-комерційна фірма Пліт” (8,92 млн грн), “Виробнича група “Кайман” (9,59 млн грн) і “Поділля Буд-Макс” (10,5 млн грн).

Пропозиція київського ТОВ “Уніпром” (11,09 млн грн) спочатку не викликала питань у замовника і 10 грудня його було обрано переможцем та оголошено про намір підписати договір. Однак 28 грудня тендерний комітет передумав і, зіславшись на неможливість усунути порушення законодавства з питань публічних закупівель, відмінив тендер.

Таким чином, замовник не дійшов до розгляду ще шести пропозицій учасників, які брали участь в аукціоні.

Як писав НГП, хмельницький аеропорт вперше з 2012 року підключено до електромережі. Це відбулося 18 листопада 2019 року.

На цю ж тему читайте публікацію “Велике прибирання” хмельницького аеропорту. Готовність №1 до посадки літаків?

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!
Адміністрація сайту попереджає, що коментарі з використанням ненормативної лексики, пропагандою насилля та образою честі та гідності будуть видалятися

Коментарів: 2

  1. Такими темпами, років за 50 в Хмельницьку відновиться авіасполучення.

  2. Була вказівка згори.

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.