Офіс президента дав перші доручення Габінету: дороги, обласна дитяча лікарня

Офіс президента Володимира Зеленського повідомив, якими першочершговими кроками займеться новопризначений голова Хмельницької облдержадміністрації Дмитро Габінет.

Таку інформацію озвучив перший заступник керівника ОП Сергій Трофімов під час нинішнього представлення у Хмельницькому.

За його словами, це ділянка дороги М-12 (біля Голоскова Летичівського району), реконструкцію якої провалила китайська фірма Xinjiang Communications construction Group Co.,Ltd.,. Наразі цей відрізок знаходиться в аварійному стані.

“Спільно з правоохоронними органами треба відновити нормальне транспортне сполучення”, – звернувся до голови ОДА Сергій Трофімов.

Друге завдання стосувалося завершення будівництва обласної дитячої лікарні. На думку першого заступника керівника ОП, необхідно провести аудит і перерахувати проектно-кошторисну документацію.

Третій крок, яким займеться голова Хмельницької ОДА, – це завершення реформи децентралізації, зокрема, об’єднання територіальних громад.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!
Адміністрація сайту попереджає, що коментарі з використанням ненормативної лексики, пропагандою насилля та образою честі та гідності будуть видалятися

Коментарів: 10

  1. Ой, хлопаки, дай Вам Боже розуму зробити ту дорогу від Голоскова до Летичева, бо то курва, вже край прірви, а не дорога!!!!!!!!

  2. Почніть подолання корупції з обласного центру. Хмельницького!!! Тут засіла шантрапа, яка використовуючи можливості децентралізації вже без усякого приховування розкрадає бюджетні кошти!! За кошти хмельничан годуються старосинявська,тернопільська сволота, тягнибаківсько- пупсівська наволоч. Треба ставити крапку.

  3. з Богом ! Нічого поганого про Д. Габінета сказати не має !!!

  4. Якщо проиягом місяця не звільнять з своїх посад старих корупціонерів типу Пенюшкевича, Заярнюк, Лукоммької та інших, тобто “вічних” керманичів обласних структур то ганьба і цьому голові ода і всій владі. Не буде змін поки стара команда при владі. І чим скоріше їм дадуть пинка під зад, тим ьільше бюджетних коштів вони не вкрадуть

  5. “Хмельницький Гамбіт”))) Скоро на усіх ресурсах.

  6. Ви забули про Байдича, голова повинен його звiльните Байдич це позор ,стидоба ! Якщо вiн його лише…

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.