Китайці більше не реконструюватимуть дорогу М-12 на Хмельниччині

З 3 червня Світовий банк припиняє контракт з китайською фірмою Xinjiang Communications construction Group Co.,Ltd., з якою у жовтні 2017 року було підписано контракт на 38,5 млн дол. на реконструкцію дороги М-12 (відрізок 40 кілометрів дороги від Голоскова Хмельницької області до кордону із Вінницькою областю).

Ремонт дороги біля Меджибожа Летичівського району. Фото Сергій Толстіхін

“У зв’язку з розірванням контракту, провели консультації з представниками фірми Рендел, яка здійснює тех нагляд за виконанням робіт та САД щодо завершення робіт на ділянці 4,9км для введення її в експлуатацію”, – зазначив у “Фейсбуці” голова ОДА Вадим Лозовий.

Згодом в ефірі філії суспільного “Поділля-центр” очільник краю зауважив, що китайський підрядник через невиконання контракту завдав 20 млн дол. збитків.

Лозовий додав, що новий тендер проводитиме Укравтодор. Тендерна процедура розтягнеться на півроку.

Загалом, підрядник побудував 3,9 км нової дороги від Голоскова до Меджибожа, але її введення в експлуатацію залишається не можливим через те, що він не поклали останній шар асфальту.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Коментарів: 11

 1. Ойойой. Окрім матюків нічого тут вже й не скажеш.

 2. Тепер треба китайців спитати про дійсну причину, бо може наші хотіли відкату, якого китаяси не дали.

 3. Відкату якраз хочуть китайці. Завжди. Ми для них вороги. За їх ідеологією нас треба обманювати. Для цього вони сюди прибули. Обманути не вдалось.

  • Відкат якраз хочуть українці

   • Для “дєтєй пріроди” – контракт з китайцями припинив СВІТОВИЙ БАНК, а не українські урядовці. Просто читайте, а не пишіть, це не Ваше…

 4. Шановні! По-перше китайців відразу не задовольнила якість асфальту , а чий асфальтний завод????По- друге лісогосподарство всіляко пешкоджало дозволам на вирізку посадок. По- третє в бензобаки постійно засипали пісок і ломали техніку. Все робилося для того щоб не дати їм вчасно закінчити роботу. А це все відкати!!!!!! Дорогобудування це ЗОЛОТА жила. А зробив це той, хто виграє тендер! І так буде завжди.

  • Шо ти мелеш, дурню.

  • А кого довбе, що їх там не задовільняло? Підписалися під умови – виконуйте. Чомусь у тих китайців, що будують бетонну об’їзну Житомира вистачило розуму та грошей збудувати виробничу базу, а у цих – ні. Такі собі хитро вистібані приватники з задупного Ченгду. А ви чомусь сприймаєте китайців як видатних, чесних, розумних і працьовитих будівничих))))

 5. Хто підтримав РФ щодо нашого Закону про мову? Китай.
  Де є Кафедра Української Мови? В Токійському університеті.
  З Японією треба співробітничати. Інтенсивно.
  Взагалі нашій владі завжди радив сформувати Клуб Стратегічних партнерів з країн, що підтримують нас на міжнародній арені, мають схожі цивілізаційні цінності і не мають до нас територіальних претензій: Канада, Швеція, США, Хорватія, Литва, Австралія, Японія.

 6. китаці як сарана, їх треба гнати від нас. в них ідеологія, що вони золота раса, тому весь світ їх, інших треба виживати і намахувати. це і в москалів таке, ну витоки спільні багато в чому 🙂

 7. Не думаю,что на своем ВЕКУ увижу хорошие дороги на Хмельничине.Факт,как гАвАривАл ДАВЫДОВ.

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.