Мер Нетішина розповів про небезпеки, які очікують місто після укрупнення з сільською ОТГ

Міський голова Нетішина Олександр Супрунюк висловився щодо небезпеки від можливого приєднання до міста атомників Плужненської сільської ОТГ Ізяславського району та ще 4 сільських рад.

Про це він написав у “Фейсбуці”.

“Ми збережемо майже 7 мільйонів вилучення з бюджету міста. Натомість лише на освіту ми недоотримаємо 8,3 мільйона гривень. Нетішинська міська ОТГ залишається з переважаючим міським населенням! І коефіцієнт для сіл не буде застосовуватись. Те ж саме-забудьте про сільську медицину! Яким чином мають працювати медицина, МНС, поліція, соціальні служби, якщо по закону реагувати потрібно за 20-30 хв? Жителям, щоб добратись до Нетішина за довідкою чи іншим документом-потрібно буде їхати або через Остріг, або через Славуту. Або через ліс 30 км. Де автобуси не ходять. З Шекеринець всі 50 км. Ніяких спільних господарських, економічних, культурних, соціальних, інфраструктурних проектів нема“, – зазначив мер.

На думку Супрунюка, замість розвитку кошти витрачатимуться з бюджету на створення інфраструктури – елементарно доріг через ліс, замість того, щоб розвивати Нетішин чи ці села.

“Тому таке об’єднання є шкідливим як для Нетішина, так і для сіл Ізяславського району… Вишенька на тортик – Білотин (сільська рада Ізяславського району з населенням 230 осіб – НГП) відмовився від об’єднання з Нетішином, хоче до Ізяслава  -відтак спільних меж з цими сільрадами в нас нема”, – сказав міський голова Нетішина.

Нагадаємо, що десять об’єднаних територіальних громад Хмельниччини не відповідають основним показникам спроможності за методикою Мінрегіону. Це – Баламутівська сільська ОТГ (Ярмолинецький район), Війтовецька селищна ОТГ (Волочиський район), Гуківська сільська ОТГ (Чемеровецький район), Китайгородська сільська ОТГ (Кам’янець-Подільський район), Маківська сільська ОТГ (Дунаєвецький район), Новоставецька сільська ОТГ (Теофіпольський район), Слобідсько-Кульчієвецька сільська ОТГ (Кам’янець-Подільський район), Шаровечківська сільська ОТГ (Хмельницький район), Сахновецька сільська ОТГ (Ізяславський район) і Плесенська сільська ОТГ (Шепетівський район).

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!
Адміністрація сайту попереджає, що коментарі з використанням ненормативної лексики, пропагандою насилля та образою честі та гідності будуть видалятися

Один коментар

  1. Хто зараз є директором КП “Хмельницькбудзамовник” ??? Чому звільнили Панченка ???

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.