Десять об’єднаних тергромад Хмельниччини є неспроможними – ОДА

Десять об’єднаних територіальних громад Хмельниччини не відповідають основним показникам спроможності за методикою Мінрегіону.

Про це зазначено у матеріалах презентації облдержадміністрації під час засідання міжвідомчої обласної робочої групи з підготовки пропозицій щодо адміністративно-територіального устрою.

Маються на увазі, Баламутівська сільська ОТГ (Ярмолинецький район), Війтовецька селищна ОТГ (Волочиський район), Гуківська сільська ОТГ (Чемеровецький район), Китайгородська сільська ОТГ (Кам’янець-Подільський район), Маківська сільська ОТГ (Дунаєвецький район), Новоставецька сільська ОТГ (Теофіпольський район), Слобідсько-Кульчієвецька сільська ОТГ (Кам’янець-Подільський район), Шаровечківська сільська ОТГ (Хмельницький район), Сахновецька сільська ОТГ (Ізяславський район) і Плесенська сільська ОТГ (Шепетівський район).

У перерахованих тергромадах є розбіжності із критеріями методики Мінрегіону, зокрема, у шести – навчається менше 250 учнів; сім ОТГ мають навчальні заклади, які за проектною потужністю можуть вмістити менше 250 учнів.

Додамо, що перспективний план формування територій громад області передбачає утворення на території Хмельниччини 62 об’єднані ОТГ. 47 громад (76%) передбачених перспективним планом вже створено, але не всі у повному складі; 4 об’єднані територіальні громади, утворені у поточному році, не передбачені в перспективному плані.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!
Адміністрація сайту попереджає, що коментарі з використанням ненормативної лексики, пропагандою насилля та образою честі та гідності будуть видалятися

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.