На ФОПа з Віньковець, який шив одяг під виглядом Аdidas, завели нову кримінальну справу

Слідче управління ГУ Нацполіції у Хмельницькій області 31 липня внесло відомості до ЄРДР про вчинення кримінального правопорушення за ч. 1 ст. 209 КК України (“Легалізація (відмивання) доходів, одержаних злочинним шляхом”) ФОПом з Віньковець, який незаконно використовував у своїй господарській діяльності світові бренди Puma, Аdidas, Nike, Just Do It.

Про це свідчать ухвали Хмельницького міськрайонного суду.

За даними досудового розслідування, підприємець з 9 листопада 2017 року до сьогодні вчиняв правочини, а саме купівлю транспортних засобів та нежитлових приміщень, за кошти, одержані внаслідок реалізації фальсифікованої продукції. Також на приховування незаконного походження цих коштів оформляв на близьких родичів права власності на придбані транспортні засоби та нежитлові приміщення.

Зокрема, мова йде про Porsche Cayenne, 2011 року випуску, який є вланістю батька підприємця; автомобілі Volkswagen LT 46, 2004 року і Volkswagen Transporter, 2012 року випуску (перший автомобіль належать матері, інший – брату підприємця); нежитлове приміщення площею 353.9 кв. м (власність матері) і нежитлове приміщення площею 401,8 кв. м (належить іншій особі).

Це майно поліція хотіла арештувати, але суд відмовив.

Нагадаємо, що ФОП наніс матеріальну шкоду компаніям «AdidasAG», «Adidas International Marketing B.V.», «Nke Innovate с.v.» і «PumaSE» на суму 36,79 млн грн. Слідство призначило стаціонарну комплексну психолого-психіатричну експертизу підозрюваному в незаконному виготовленні одягу під виглядом світових брендів (ч. 3 ст. 229 КК України).

У разі доведення вини йому загрожує штраф від 170 тис. грн до 255 тис. грн з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю до трьох років або без такого.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.