У Хмельницькому зареєстровано перший випадок дифтерії У Хмельницькому зареєстровано перший випадок дифтерії

У Хмельницькому зареєстровано перший випадок дифтерії. Про це повідомила головна позаштатна інфекціоністка Міністерства охорони здоров’я України Ольга Голубовська. Лікарка-епідеміологиня Хмельницької обласної лабораторного… Далі »

На Хмельниччині до 3 років в’язниці засудили “мінера” мосту На Хмельниччині до 3 років в’язниці засудили “мінера” мосту

Прокурорами Хмельницької місцевої прокуратури у суді доведено вину 49-річного мешканця Хмельницького району, який у листопаді минулого року вчинив завідомо неправдиве… Далі »

Хабар на двох – у Хмельницькому посадовець Держпродспоживслужби та спеціаліст з оцінки с/г техніки “погоріли” на 1 тис. дол Хабар на двох – у Хмельницькому посадовець Держпродспоживслужби та спеціаліст з оцінки с/г техніки “погоріли” на 1 тис. дол

У Хмельницькому правоохоронці 31 липня викрили протиправну діяльність посадової особи Головного управління Держпродспоживслужби у Хмельницькій області та спеціаліста з оцінки… Далі »

Статут міста у коміксах – у Кам’янці-Подільському презентували оригінальний проект Статут міста у коміксах – у Кам’янці-Подільському презентували оригінальний проект

У прес-центрі Кам’янець-Подільської міської ради презентували оригінальний проект – статут міста в коміксах манга. Книжка дає змогу ознайомитися з основними… Далі »