На Хмельниччині до 3 років в’язниці засудили “мінера” мосту

Прокурорами Хмельницької місцевої прокуратури у суді доведено вину 49-річного мешканця Хмельницького району, який у листопаді минулого року вчинив завідомо неправдиве повідомлення про підготовку вибуху через замінування моста у с. Копистин.

Про це повідомляє прес-служба обласна прокуратура.

Обвинувачений посеред ночі чоловік здійснив телефонний дзвінок до оператора спецлінії «102» та повідомив про закладення вибухівки на автомобільній дорозі загального користування державного значення «М-12». Це призвело до безпідставного відволікання сил та засобів спецслужб, залучених до перевірки такого повідомлення, та тривалого перекриття вказаної дороги.

Окрім цього, встановлено, що попередньо зловмисник вчинив крадіжку майна міської ритуальної служби. На території кладовища він проник в приміщення підприємства та викрав звідти інвентар на суму майже 5 тис грн.

Як повідомив заступник керівника місцевої прокуратури Віталій Довгань, стороною обвинувачення в суді повністю доведено винуватість вказаної особи у вчиненні кримінальних правопорушень, передбачених ч. 3 ст. 185 (крадіжка, поєднана з проникненням у сховище, вчинена повторно), ч. 1 ст. 259 (завідомо неправдиве повідомлення про підготовку вибуху, який загрожує загибеллю людей чи іншими тяжкими наслідками) КК України.

Засудженому призначено покарання у виді 3 років 1 місяця позбавлення волі.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.