На Хмельниччині археологи знайшли унікальну гончарну піч, якій понад 6 тисяч років. На Хмельниччині археологи знайшли унікальну гончарну піч, якій понад 6 тисяч років.

За фінансування польської Академія наук розкопки проводять українські та польські науковці. Артефакт знайшли на території стародавнього трипільського поселення. На 9… Далі »

Хмельницькі спецпризначенці вибороли срібло та бронзу у змаганнях на кращу парашутну команду ССО ЗСУ Хмельницькі спецпризначенці вибороли срібло та бронзу у змаганнях на кращу парашутну команду ССО ЗСУ

Нещодавно закінчилися змагання на кращу парашутну команду Сил Спеціальних Операцій Збройних Сил України, повідомляє 73 морський центр спеціального призначення. Змагання… Далі »

До міського голови Хмельницького звернулись з проханням унеможливити дискримінацію нещеплених дітей До міського голови Хмельницького звернулись з проханням унеможливити дискримінацію нещеплених дітей

Відповідна петиція була зареєстрована 14 серпня та вже зібрала понад 300 голосів хмельничан. Автор петиції Горобець Марія Леонідівна наголошує, що… Далі »

Блогера Артура Сороченка, якого розшукували хмельницькі правоохоронці, затримали у Миколаєві Блогера Артура Сороченка, якого розшукували хмельницькі правоохоронці, затримали у Миколаєві

32-річний мешканець Бердичева Артур Сороченко, якого хмельницькі правоохоронці подали у розшук за скоєння хуліганський дій відносно учасника АТО, переховувався у… Далі »

У Хмельницькому підприємства, стічні води яких містять забруднюючі речовини, зобов’язали побудувати локальні очисні споруди У Хмельницькому підприємства, стічні води яких містять забруднюючі речовини, зобов’язали побудувати локальні очисні споруди

Нещодавно під час засідання комісії з питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій Хмельницької міської ради розглянули питання щодо недопущення систематичного… Далі »