Блогера Артура Сороченка, якого розшукували хмельницькі правоохоронці, затримали у Миколаєві

32-річний мешканець Бердичева Артур Сороченко, якого хмельницькі правоохоронці подали у розшук за скоєння хуліганський дій відносно учасника АТО, переховувався у Миколаєві, де й був затриманий місцевими оперативниками.

Артур Сороченко, був який раніше судимий за крадіжку та незаконне поводження зі зброєю, бойовими припасами або вибуховими речовинами має кримінальні прізвиська «Квадрат», «Малиш», «Турик», намагається вести активну діяльність у соціальних мережах.

Маючи санкціоноване ухвалою суду доручення Хмельницького ГУНП на затримання вказаного зловмисника з метою його приводу до суду, миколаївські оперативники Управління карного розшуку ГУНП в Миколаївській області, разом із співробітниками спецпідрозділу поліції особливого призначення затримали підозрюваного та направили його до Хмельниччини.

Вчора в Хмельницькому міськрайонному суді блогеру обрали міру запобіжного заходу.

Засідання суду відбувалося в закритому режимі, рішення: застава 40 000 гривень або тримання під вартою до 1 жовтня.

Блогер Андрій Попик повідомив, що як виявляється, Сороченко відзначився ще багато чим.

“Він веде канал на Youtube, на якому популяризує кримінальну субкультуру, і надмірну жорстокість.

Так під час його прямих трансляцій, люди скидають йому гроші і дають завдання, і залежні від нього люди роблять якусь діч в прямому ефірі: то звіздюлєй комусь зі своїх роздають, то на пляшку когось зі свої посадять.
В одному з останніх стрімів обляли жінку зеленкою і за 70 рублів (це 25 грн) від якогось спонсора вона “добровільно” встала на гречку.
Ще в одному стрімі він перепоїв одного наріка бояришником в прямому ефірі, після чого його знайшли мертвим…

І цей канал функціонує не один рік, і наповнюється таким лютим контентом, при невтручанні ні кіберполіції, ні поліції як такої.

Тому по цьому персонажу правоохоронці просто зобов’язані взятись дуже серйозно, щоб припинити його іншу протиправну діяльність”…

 

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Коментарів: 7

 1. Чому тут досі не відмітилися Підоренко, Абрам, Макс та інша руснява пиздота? Їх теж посадили на пляшку?

  • Вася тобі з тої пляшки пити хочется?

  • Ех Вася пишучи таке ти сам у пиздоту годишся.

   • Я лише називаю речі своїми іменами, а що не так?

    • хворий ти Вася, ось що не так.

     • Навпаки, я здоровий. Хворою є вата, що щиро ненавидить Україну та українців, проте замість того щоб скористатися програмою возвращєнія саатєчєствєнніков на істєрічєскую родіну живе серед них, та малороси-мишебратці, які у відповідь на „кастрюлеголових”, „рагулів” та іншу українофобську маячню від ватної мерзоти з радістю готові підставити іншу щоку та ще й стати раком. Хіба ти з таких?

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.