Хмельниччина приєдналася до ініціативи CoST, яка дозволить забезпечити прозорість у сфері ремонту та будівництва доріг

Хмельниччина долучилася до Ініціативи прозорості CoST (Construction Sector Transparency Initiative). Вчора було підписано Меморандум про взаєморозуміння між Національним Секретаріатом Ініціативи CoST, Хмельницькою обласною державною адміністрацією, управлінням регіонального розвитку та будівництва облдержадміністрації, Державним підприємством «Служба місцевих автодоріг» та Transparency International Україна.

За повідомленням Хмельницької ОДА, рішення щодо приєднання до ініціативи CoST було прийнято з метою забезпечення прозорості у сфері ремонту та будівництва автомобільних доріг загального користування місцевого значення та з метою запровадження міжнародних стандартів Ініціативи CoST для забезпечення підзвітності та відкритого доступу до інформації під час будівництва об’єктів інфраструктури за публічні кошти.

«Ми вітаємо ініціативу Хмельницької облдержадміністрації щодо приєднатися до нашої роботи, адже цей крок обласної адміністрації як органу влади свідчить про прагнення до прозорості та підзвітності громаді. Ми налаштовані на те, щоб продемонструвати та всіляко підтримати ефективну співпрацю громадськості та влади для розбудови більш якісної та дешевої інфраструктури,» – зауважив представник Ініціативи CoST  Святослав Абрамов.

За його словами, CoST – це міжнародна ініціатива, що працює нині в 16 країнах світу. Роботу в Україні почала з 2016 року, тісно співпрацює з Мінінфраструктури. В рамках проекту розкриваються дані щодо ремонтів доріг усіма службами, що їх проводять. Хмельницька ОДА стала 8-ю серед областей України, що приєдналася до Ініціативи CoST.

Проектом проводиться моніторинг дорожнього ринку, відповідні результати публікуються на основі даних з “Прозорро”. Аналізуються процеси, що відбуваються у цій сфері, які працюють підрядники, яке фінансування в яких областях виділяється, на які саме роботи. Приєднавшись до Ініціативи CoST Хмельницька область погоджується розкривати актуальні дані щодо ремонту доріг місцевого значення, які стануть доступними в режимі онлайн на публічному порталі CoST “Прозора інфраструктура”.

Згідно з міжнародними стандартами CoST IDS (Infrastructure Data Standart) закупівельні організації розкривають інформацію на всіх етапах реалізації інфраструктурного проекту від етапу планування до введення об’єкту в експлуатацію, за всіма контрактами: на виготовлення проектно-кошторисної документації, проведення робіт, здійснення незалежного нагляду.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Один коментар

  1. Придурки,ви вже задовбали з тими меморандумами,зробіть хоча б обїздну з Києва до Львова!!!
    Підписуєте в кабінетах всіляку дурню,а роботу не робите!

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.