Хмельницька влада визначила 7 проблем, які впливають на пасажирські перевезення

Управління транспорту та зв’язку Хмельницької міськради визначило 7 основним проблем, які впливають на пасажирські перевезення.

Фото НГП

Про це зазначено у Програмі розвитку та вдосконалення міського пасажирського транспорту Хмельницького на
2019-2023 роки, яку мають затвердити депутати.

Серед проблем:

1. Відсутність достатньої кількості сучасних великогабаритних, зокрема низькопідлогових, транспортних засобів для задоволення потреб споживачів транспортних послуг, в т.ч. з обмеженими фізичними можливостями.

2. Нестабільні показники графікованості громадського транспорту.

3. Недосконалий механізм стовідсоткової компенсації витрат підприємств міського пасажирського транспорту на перевезення пільгових пасажирів.

4. Недосконалий розвиток вулично-дорожньої мережі, інженерно-транспортної інфраструктури, які не відповідають сучасним темпам автомобілізації міста.

5. Дефіцит пропускної спроможності основних вулично-шляхових магістралей.

6. Недостатній розвиток професійної освіти у напрямку збільшення кількості та якості підготовки спеціалістів інженерно – технологічних професій та водіїв відповідної категорії.

7. Зменшення кількості платоспроможних пасажирів.

“Якщо подібні тенденції триватимуть і надалі, реальністю стане відсутність в існуючій системі транспортної інфраструктури потенційних можливостей для забезпечення необхідної рухомості населення, мобільності трудових ресурсів, різке зниженням безпеки функціонування міського пасажирського транспорту в місті. Як наслідок, розвиватиметься практично необоротний процес заміни громадського транспорту особистими автомобілями, що призведе до загострення екологічних проблем, росту втрат від дорожньо-транспортних пригод, нестачі вулично-шляхової мережі”, – сказано у Програмі.

Довідково. У Хмельницькому для задоволення потреб в сфері пасажирських перевезень затверджена транспортна
мережа з 22 тролейбусних маршрутів та 45 автобусних маршрутів. На вказаних маршрутах транспортні засоби працюють у звичайному режимі руху.

Для обслуговування маршрутної мережі використовуються в середньому 72 одиниці електротранспорту з 96 передбачених та 278 автобусів з 350 передбачених, з них: 26 – великої місткості (передбачено – 40), 54 – середньої місткості (передбачено – 132) та 198 малої місткості (передбачено – 178).

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Коментарів: 5

  1. Хмельницька влада сама визнала свою не спроможність вирішувати проблеми міста, зокрема в транспорті

  2. Зато бандити які кришують перевізників можуть вирішити, або зробити вигляд що можуть вирішири тимчасово та іллюзорно, а насправді стане тільки гірше. Тому правильно працюють в міській владі. Системний підхід і дієвість переможуть будь яку шуллєр-свору…

  3. Некомпетентність міської влади щодо вирішення ключових проблем міста – це факт

  4. Не держите деньги города на депозите, а купите новых автобусов и троллейбусов. Вышвырните Мишина с перевозок и введите е билет и будет вам счастье.

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.