Система відеоспостереження Хмельницького: комунальники замовили обладнання на 2 млн грн

Комунальне підприємство “Хмельницькінфоцентр” 22 липня за результатами тендера повідомило про намір закупити у київської ТОВ «Інженіринг-Аналітика» комплекти обладнання для системи відеоспостереження міста загальною вартістю 1,99 млн грн.

Про це повідомляється у системі “Прозорро”.

Всього планується придбати 19 комплектів відеоспостереження, куди входитимуть зовнішня відеокамера, що забезпечує розпізнавання автомобільних номерів (17 шт.); зовнішня оглядова відеокамера (17 шт.); внутрішня відеокамера, що забезпечує контроль роботи відеосерверів (1 шт.); зовнішня оглядова відеокамера, що забезпечує інтелектуальну аналітику навколишнього оточення (6 шт.); карта пам’яті, що встановлюється безпосередньо у відеокамеру (37 шт.); абонентський термінал (13 шт.); програмне забезпечення вузлів відеоспостереження повинне надавати ліцензійні права на використання каналів відео відеокамер (43 шт.).

Термін гарантійного обслуговування апаратних компонентів обладнання має становити не менше 12 місяців з дати підписання.

Єдиним конкурентом на торгах було ТОВ “Основи Безпеки” (Київ), цінова пропозиція якого була вищою на 2184 гривні.

За даними сайту “Наші гроші”, «Інженіринг-Аналітика» – авторизований представник компанії «Hikvision Technology Со., Ltd.» (Китай), належить киянам Євгену Юрчевському та Валентині Кравченко. Остання з Григорієм Ташлаєм володіла ТОВ «Бест Віжин», нині переписаним на ТОВ «Відеогрупа», ТОВ «Відеомережа», ТОВ «Відеоперспектива», ТОВ «Даха Груп», ТОВ «Надійні системи», ТОВ «Світ камер» і ТОВ «Хіксайт». Юрчевський також володіє ТОВ «Центр рецензування та оціночних експертиз», ТОВ «М Консалтинг» і ПП «Оцко».

Як писав НГП, у лютому 2019 року на черговій депутати затвердили положення про систему відеоспостереження міста Хмельницького. До кінця року система буде нараховувати понад 200 камер. За підрахунками, аби покрити місто Хмельницький, необхідно встановити близько півтисячі камер відеоспостереження.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Один коментар

  1. Все будем под колпаком у дедушки Мюллера.

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.