Співробітники СБУ Хмельниччини викрили контрабанду зброї до Євросоюзу

Співробітники Управління Служби безпеки України у Хмельницькій області  під процесуальним керівництвом військової прокуратури Західного регіону викрили та попередили контрабандне вивезення засобів ураження до Євросоюзу, повідомляє прес-служба відомства.

Оперативники та слідчі спецслужби встановили, що громадянин однієї з європейських країн намагався незаконно переправити зброю через держкордон. Під час поглибленого митного огляду транспортного засобу іноземця на пункті пропуску «Краковець» правоохоронці виявили три пістолети Макарова, автомат АКС-74, а також наркотичні засоби.

Наразі зловмисник затриманий згідно зі ст. 208 Кримінального процесуального кодексу України.

У межах кримінального провадження відкритого за ч. 1 ст. 14 ч.1 ст. 201, ч.1 ст. 14 ст. 263 Кримінального кодексу України вирішується питання щодо повідомлення затриманому про підозру.

Тривають слідчі дії для встановлення всіх обставин справи, зокрема джерел походження зброї та інших осіб, причетних до протиправної діяльності.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Коментарів: 4

  1. Збентежен тим, що відбувається в Старій Синяві. Розгільдяйство, вседозволеність проявляють “вища” каста, як вони себе іменують Франчук- колишній голова РДА, Пузирук заввідділом освіти котрі понапивавшись 22 липня до білоі гарячки вдень на площі в центрі з”я совували стосунки з застосуванням зброі при великій кількості скупчення людей. А прокурор Поліщук і заввідділом поліціі покривають. Зброю вилучили, але дружині Франчука повернули- чому? Зброя незареєстована. Знищуються усі відеодокази. Ви адміністраторе сайту іх теж покриваєте…. Усе, що ми Вам коментуємо зберігаємо і відправляємо в генпрокуратуру. Тримаємо на контролі.

  2. Торгівлю мабудь організували сєпари! Псевдопатріоти ту не при справах?

  3. Здивований тим, що в1дбуваеться на мо1й старосинявщин1. В глуш1 д1йшло до збро1.По перше таким правоохоронцям, як Пол1щук та Дулепов не м1сце в органах, якщо вони кришують злочинн1 угрупування. По друге, а де селищний голова Здебський? Чому закривае оч1 на Пузирука- залежний в1д нього?

    • Пане Дулепов, а на як1й п1дстав1 Ви в1ддали п1столет дружин1 Франчука якого вилучили у Франчука без в1дпов1днго розсл1дування 1 р1шення суду. Чекаете поки не застрелить когось.

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.