На Хмельниччині за перше півріччя уведено в експлуатацію 9 СЕС потужністю близько 50 МВт

На Хмельниччині продовжує активно розвиватися напрям використання альтернативних відновлювальних джерел енергії, зазначили під час вчорашнього розширеного засідання колегії  Хмельницької облдержадміністрації.

Зокрема, протягом першого півріччя уведено в експлуатацію 9 СЕС потужністю близько 50 МВт. Загалом в області з відновлювальних джерел енергії за звітний період вироблено 98,4 млн кВт/год електроенергії (у 2,4 ра­зи більше до відповідного періоду минулого року), з яких:

10 млн. кВт/год вироблено малими гідроелектростанціями області;

66,5 млн. кВт/год – сонячними електростанціями;

21,9 млн. кВт/год – біогазовими установками.

До найбільших проектів, реалізованих на території області, Олена Бохонська,  директор Департаменту економічного розвитку, промисловості та інфраструктури облдержадміністрації, віднесла завершення будівництва та введення в експлуатацію:

ТОВ “Грінватех” СЕС у с. Станіславівка Віньковецького району потуж­ністю 9 МВт;

ТОВ “Сонячні Дунаївці” СЕС у с. Маків Дунаєвецького району (на ділянці площею 20 га) потужністю 10 МВт, яку планується збільшити;

ПП “Подільськенерго” на території с. Панівці Кам’янець–Подільського району піковою потужністю 63,8 МВт;

ТОВ “Теофіпольська енергетична компанія”, II черги біогазової установки по комплексному виробництву електроенергії з біогазу потужністю 10,5 МВт.

Також у квітні 2019 року в с. Кременчуки Красилівського району ТОВ “Агро Про Менеджмент” розпочало будівництво виробничого комплексу для підготовки, зберігання, первинної та подальшої переробки зерна кукурудзи і побічних продуктів. Проект передбачає створення 300 нових робочих місць і встановлення сонячної електростанції поряд із зазначеним комплексом.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!
Адміністрація сайту попереджає, що коментарі з використанням ненормативної лексики, пропагандою насилля та образою честі та гідності будуть видалятися

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.