Антиномонольний комітет “забанив” двох ФОПів з Полонного, які показали удавану конкуренцію на торгах

Хмельницьке обласне територіальне відділення Антимонопольного комітету України оштрафувало ФОП Катерину Рябко і ФОП Світлану Дрегало С.П. (Полонне) загалом на 60 тис. грн за антиконкурентні узгоджені дії, які призвели до спотворення результатів торгів.

За інформацією прес-служби АМК, фізичні особи-підприємці у березні 2018 року узгодили дії під час проведення Відділом освіти, молоді та спорту виконавчого комітету Полонської міської ради об’єднаної територіальної громади процедури відкритих торгів із закупівлі вершкового масла.

Переможцем торгів визнано ФОП Дрегало, тендерна пропозиція якої була найбільш економічно вигідною, вартість предмету закупівлі становила 869 тис. 400 гривень.

Учасники подали свої тендерні пропозиції з одного авторизованого електронного майданчика та завантажили їх з використанням однієї IP-адреси. Суб’єкти  господарювання подали до тендерних пропозицій ідентично оформлені додаткові документи. ФОП Рябко К.І., ФОП Дрегало С.П. при здійсненні господарській діяльності спільно використовували один автомобіль, який належав їм на правах оренди.

Під час підготовки документації підприємці діяли не самостійно, узгоджували свої дії та не змагалися між собою, що є обов’язковою умовою участі у конкурентних процедурах закупівлі за Законом України «Про публічні закупівлі». Внаслідок узгодженості поведінки право на укладення договору за результатами торгів ФОП Дрегало С.П.  одержано не на конкурентних засадах, чим спотворено результати торгів.

Антимонопольний комітет заборонив ФОП Рябко К.І. та  ФОП Дрегало С.П. брати участь у державних закупівлях протягом 3 років.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!
Адміністрація сайту попереджає, що коментарі з використанням ненормативної лексики, пропагандою насилля та образою честі та гідності будуть видалятися

Один коментар

  1. В тюрьму таких чтобы другим было не повадно.

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.