Олег Корбан: 7,4% – це реальний рейтинг Аграрної партії сьогодні

Голова виборчої кампанії Аграрної партії України Олег Корбан заявляє про підтримку політичної сили на рівні 7,4%.

За його словами, Аграрна партія впевнено долає прохідний бар‘єр до Верховної Ради.

«Підтримка Аграрної партії Михайлом Поплавський та улюбленим виконавцем українських жінок Олегом Винником суттєво посилили позиції політичної сили. Сьогодні результати власних досліджень Аграрної партії дозволяють говорити про підтримку наших ідей 7,4% українців», – наголошує Олег Корбан.

Він зазначає: соціологічні служби наприкінці виборчих перегонів нарешті почали зважати на політичні вподобання сільського населення України, яке сьогодні становить 10 млн. громадян.

Так, 18 липня під час прес-конференції в інформаційному агентстві «Інтерфакс» соціологи пояснили, що вперше в історії України вибори відбуваються влітку. І саме від явки виборців на дільниці залежатиме їхній результат. Оскільки мешканці сіл в цей час у відпустки не ходять, Аграрна партія, яка орієнтується на сільський електорат, має всі шанси отримати більше голосів і показати вищий результат.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!
Адміністрація сайту попереджає, що коментарі з використанням ненормативної лексики, пропагандою насилля та образою честі та гідності будуть видалятися

Коментарів: 4

  1. А ещё аграрную партию поддерживает лысый из бразорс.

  2. Дивлюсь на бардак в країні і думаю : а що було б якби село не сіяло не збирало?! Напевне пи*дець ! За Аграрну партію, братці !!!!!!!!!!

  3. За Аграру партію брате!!!
    Годі цих ліберально-розових !!!

  4. Треба підтримати, бо не має за кооо більше..! Одні п…

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.