Чоловік кандидата в народні депутати на Хмельниччині Олени Копанчук через суд вимагав собі перерахунок пенсії за інвалідністю

Володимир Копанчук, чоловік кандидата в народні депутати від партії «Слуга народу» по 189-му округу в Хмельницькій області Олени Копанчук, через суд домагався збільшення своєї пенсії, хоча він з дружиною є цілком успішними бізнесменами. Зокрема, Володимир Копанчук, крім того, що є співвласником адвокатського об’єднання дружини «Копанчук і партнери», володіє трьома успішними бізнесами – компаніями «Бедріковецкі сади», «Славгідро» та «Призма». Не кажучи вже про те, що його дружина є справжнім магнатом – в її власності 12 компаній, які володіють колишніми об’єктами комунальної та державної власності в Хмельницькій області (піщані кар’єри і кар’єри з видобутку вапняку, об’єкти малої гідроенергетики, сільськогосподарські угіддя тощо). Крім того, згідно з декларацією Володимира Копанчука вони з дружиною є власниками трьох квартир (одна з них, площею 160 кв.м знаходиться на стадії будівництва), будинка, 8 земельних ділянок загальною площею більше 8 га, телятника (590 кв. м) і чотирьох автомобілів.

Успішний бізнесмен Володимир Копанчук через суд домагався від держави збільшення його і без того чималих доходів шляхом перерахунку належної йому, як колишньому співробітнику прокуратури України, пенсії.

Згідно з даними Єдиного реєстру судових рішень чоловік кандидата в депутати Олени Копанчук в 2016 році судився з Хмельницьким об’єднаним управлінням Пенсійного фонду України в Хмельницькій області через відмову перерахувати йому пенсію. Необхідність перерахунку Володимир Копанчук аргументував тим, що на момент виходу на пенсію у 2012 році у нього була III група інвалідності, а в 2013 році він отримав уже II групу інвалідності. Справа в тому, що згідно з діючим у 2013 році законодавством, інваліди III групи мали право на пенсію в розмірі 60% від суми місячної заробітної плати, в той час як інвалідам II групи виплачували пенсії в розмірі 80% від зарплати. Однак після внесення змін до Закону України Про заходи щодо законодавчого забезпечення реформування пенсійної системи починаючи з 2015 року пенсії інвалідам II групи були зменшені і зрівнялися в розмірі з пенсіями інвалідам III групи. З огляду на це, суд хоча і частково задовольнив позов Володимира Копанчук, збільшити пенсію йому так і не вдалося.

Цікавий факт, в тому ж 2016 році Володимир Копанчук захищав в суді лікаря-корупціонера Кам’янець-Подільської ЦРЛ в Хмельницькій області, яка в 2016 році виконувала обов’язки головного лікаря Кам’янець-Подільської ЦРЛ і була членом Хмельницької обласної медико-соціальної експертної комісії, яка приймає рішення про присвоєння груп інвалідності. Як випливає з даних Єдиного реєстру судових рішень, лікар вимагала від пацієнта хабар в обмін на присвоєння йому групи інвалідності. Вона, використовуючи своє службове становище, запевнила позивача, що без її допомоги той не зможе отримати III групу інвалідності, на яку той мав повне право. В результаті, пацієнт прямо в кабінеті виплатив лікарю $300. Однак, так як слідчі органи і СБУ, які «вели» лікаря, не встигли дотриматися всіх формальностей, 24 червня 2019 року Кам’янець-Подільський міськрайонний суд Хмельницької області виправдав обвинуваченого. Однак рішення суду досі не вступило в силу і не виключено, що буде оскаржено прокуратурою.

Виникає питання, чи не той це лікар, за сприяння якої Володимир Копанчук змінив III групу інвалідності на II. Адже в суд з проханням перерахувати пенсію він звернувся тільки у 2016 році, коли і захищав лікаря, хоча міг це зробити ще в 2013 році, коли отримав II групу інвалідності.

До виходу на пенсію чоловік кандидата в депутати Олени Копанчук протягом 1999-2016 років працював на різних посадах в органах прокуратури України. Останнє місце роботи Володимира Копанчук в слідчих органах – заступник начальника слідчого відділу Управління з питань представництва інтересів громадян і держави в суді, протидії злочинності та корупції на тимчасово окупованій території півострова Крим Генеральної прокуратури України. Однак без видимих ​​причин він покинув службу в прокуратурі, що за часом збіглося з люстрацією в органах влади України.

Нагадаємо, що раніше стало відомо, що юрист Олена Копанчук, яка балотується від партії «Слуга народу» по округу №189 Хмельницької області, виявилася фігуранткою кримінальної справи про розтрату бюджетних коштів на 3 млн гривень.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!
Адміністрація сайту попереджає, що коментарі з використанням ненормативної лексики, пропагандою насилля та образою честі та гідності будуть видалятися

Коментарів: 17

 1. Декларацию данных юристо-предпренимателей надо хорошо потрясти.

  • Таких “Слуг народу” як Копанчук чи Потапова в 191 окрузі нам у Верховній Раді не потрібно. Дуже прикро, що Зе і компанія обіцяли чесні праймеріз, а по факту маємо жінок-адвокатів, які є нічим іншим як легальним прикриттям своїх чоловіків – прокурорів-суддів. Спитайте будь-кого з відомих адвокатів Хмельницького, і вони вам розкажуть, хто така Потапова …

 2. Що і треба було довести!! Така ж продажна як і всі інші!!!

 3. Жах!Як так можна?І такі люди йдуть в політику?

 4. Я вважаю, що Копанчук Олену не можна допускати до влади!
  На неї відкрили кримінальну справу та і чоловік в неї теж не кращий

 5. що за дибіли цю статтю писали? це ж нада який злочин відстоювати свої права, і захищати людину в суді!

  • Лозовий проплатив, його тупа голова кращого не може придумати, лозовий звільни свою піар команду!

 6. Не сваріться,що вона що він ще ті “слуги”…своїх кишень

 7. От вона правда, вимагав пенсію, на неї відкрито кримінальне провадження за розкрадання, а ще він в минуломо був в партії РЕГІОНІВ!

 8. Стаття щ позначкою піар. У нас дозволений чорний піар? Замовника можна притягнути до відповідальності

 9. Копанчук,не достойна!!! Такі люди неповинні бути при влада! Тому що вони бачать сенс тільки в тому щоб набити кишені нашими грошима

 10. І де їх тільки знаходять цих бандитів. Приказка саме про них, “Два чоботи пара”.

 11. Це воно і не дивно, коли людина має гроші, то їй все мало…
  Сімейка бандитів!

 12. Який чоловік така і жінка, все крадуть і їм мало

 13. А представте що буде Копанчук вичворяти при владі…

 14. Скільки не май все мало.

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.