Чому я голосуватиму за партію «Українська стратегія Гройсмана»

Вже за кілька днів усі підемо на виборчі дільниці. Безумовно, від того, як проголосуємо, залежить майбутнє України. Після 21 липня почнеться новий відлік часу, нове епоха в житті кожної української родини. Звісно, ми сподіваємося на позитивні зміни, проте результат може бути доволі несподіваним. Чи допустимо можливого реваншу, розколу в країні та ситуації, коли новим політикам не вдасться реалізувати гучних обіцянок на фоні серйозних загроз?

Ні для кого не є новиною, що за результатами виборів сформують не лише новий парламент, але й новий уряд. Бо кандидата на посаду Прем’єр-міністра буде пропонувати партія, яка отримає найбільший вотум довіри від виборців.

На мою думку, із всіх партій, які беруть участь у виборчих перегонах, найперспективнішою та врівноваженою, що поєднала професіоналізм із мудрим досвідом політиків, економістів, фахівців різних галузей, є “Українська стратегія Гройсмана”. Лідер партії – Володимир Гройсман – вже зарекомендував себе на посадах успішного Вінницького міського голови, наймолодшого голови Верховної Ради України. Врешті-решт Володимир Гройсман збагатив свій досвід державного управління, очоливши Кабінет Міністрів. За його ініціативи та непохитної позиції в державі розпочалися найрезультативніші реформи. Люди побачили, що їхні громади можуть бути успішними, що освіта справді стає якісною, медицина – доступною, ліки – безкоштовними, а дороги – європейськими.

У команди Володимира Гройсмана чимало й інших вагомих досягнень: зміцнення нашої армії, підвищення зарплат і пенсій, зниження тарифів, відродження українського кіно, популяризація української книги, тощо.

Невже ми можемо допустити, що ці важливі і вкрай необхідні зміни зійшли нанівець? Невже знову своїми грішми не зможуть розпоряджатися громади, а змушені будуть слухати вказівок згори? Таких «невже» можна перераховувати чимало, адже зроблено теперішнім урядом дуже багато. Найголовніше, на мою думку, не допустити погіршення ситуації та згортання реформ. А це може статися, якщо до парламенту оберемо недосвідчених та популістських політиків.

Останні соціологічні дослідження стверджують: «Українська стратегія Гройсмана» долає 5% бар’єр. Як наслідок – проходить до Верховної Ради. На жаль, опоненти та проплачені експерти добре знають «свою справу» – за їх сприяння друкують сфальсифіковану соціологію. Проте переконаний – думаючих людей більше. Вони розуміють, що “Українська стратегія Гройсмана” стовідсотково потрапляє в парламент, і їх не вдасться обдурити і змусити голосувати за інші партії. Конкуренти, які грають у брудні ігри переслідують чітку мету – не допустити, аби команда Гройсмана виграла вибори, бо розуміють: лідер Української стратегії не дозволить їм наживатися на простих людях та заробляти царські статки, прикриваючись владним мандатом.

На мою думку, щоб зроблене протягом останніх років на користь держави і її громадян не знищили, захистити позитивні зміни в країні, продовжити розвиток держави – маємо підтримати Володимира Гройсмана і його партію. Кращого Прем’єр-міністра країна навряд чи отримає. А, маючи свою фракцію в парламенті, він зможе захистити розпочате та продовжити втілювати в життя необхідні для усіх нас нововведення. Доля країни та пересічних українців вирішуватиметься 21 липня. Я особисто прийду на виборчу дільницю і проголосую за № 11 у списку – «Українську стратегію Гройсмана», тобто – за розвиток і стабільність, за процвітання України.

Причини голосувати за «Українську стратегію Гройсмана»:

 1. «Українська стратегія Гройсмана» – потужна команда професіоналів, досвідчених фахівців, найрезультативніша з усіх партій, які беруть участь у парламентських виборах.
 2. У команді люди, які вміють і знають, як провести всі необхідні для держави реформи. Вони вже довели свою здатність досягати результатів. Ще більше вони зроблять, потрапивши до парламенту. За них нам не буде соромно.
 3. Люди Гройсмана неодноразово демонстрували свої здібності успішної законотворчої роботи та втілення в життя прийнятих рішень. «Українська стратегія Гройсмана» виступатиме лише за якісні законодавчі рішення, водночас, не допустить, аби через некомпетентність або зацікавленість їх ініціаторів прийняли рішення, пов’язані з ризиками для українського народу.
 4. На сьогодні у лідера партії «Українська стратегія Гройсмана» – один з найвищих рейтингів за оцінками його діяльності на посаді Прем’єр-міністра. Віддавши голос за партію Гройсмана», ми зможемо продовжити його перебування на цій посаді. А це означає – в країні продовжать розпочаті реформи.
 5. Позиція партії ­– зберегти Україну суверенною та незалежною.
 6. В «Українській стратегії Гройсмана» є потужний ресурс для протистояння досвідченим російським маніпуляторам. Жодних таємних перемовин! Насамперед – захищати інтереси української держави.
 7. Ініціатива і бажання чогось досягти – не завжди приносять очікувані результати, особливо, якщо мова про молодих політиків. У партії Гройсмана є намір згуртувати їх навколо спільної ідеї. Бо лише, маючи за спиною чималий управлінський, державницький досвід, можна ідею втілити у життя. Це і забезпечить успіх Україні у майбутньому.
 8. Оскільки триває війна на сході держави, потрібно приймати важливі професійні рішення, які можуть вплинути на хід військових дій, зберегти життя українських військових та захистити цілісність нашої країни. Такі рішення здатні приймати лише досвідчені політики. Саме такі – в команді Володимира Гройсмана.
 9. «Українська стратегія Гройсмана» почала зміни. І вона їх продовжуватиме, захищатиме і буде впроваджувати й надалі. Інші політики навряд чи захищатимуть розпочате кимось до них.
 10. Виконати – обіцяне, не обіцяти – нездійсненне. Це ще одна важлива позиція команди Гройсмана. Популістські гасла та наміри тут не діють.
 11. Пріоритетом «Української стратегії Гройсмана» є благополуччя пересічних українців. Недарма за Володимиром Гройсманом закріпилася негласна посада – соціальний прем’єр.

Віктор ОЛЕКСИНЕЦЬ.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!
Адміністрація сайту попереджає, що коментарі з використанням ненормативної лексики, пропагандою насилля та образою честі та гідності будуть видалятися

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.