Військовий парад – це зв’язок між народом і армією, з його відміною ми дуже багато втратимо – ветерани АТО

Нещодавно на Хмельниччині висадився «бойовий десант» «Європейської солідарності» – Гліб Бабіч (командир взводу на передовій), Олексій Петров (начальник служби зв’язку), Олександр Погребиський (гранатометник, у запасі – волонтер) та Андрій Серебрянський (Луганський), які поділилися своїми думками з виборцями щодо ситуації в країні.

Вони розповіли, що вирішили балотуватися від політсили, тому що впевнені: в нинішніх умовах, коли загроза реваншу дуже висока, тільки об’єднавшись зі справжніми патріотами можливо протистояти ворогові і продовжити йти по вже закладеному шляху процвітання.

Росія відчула слабкість вищого керівництва України і одразу почала повертати собі втрачені позиції як на внутрішній так і на зовнішньополітичній аренах. Через відсутність чіткої позиції нового президента в Україну повертаються втікачі режиму Януковича. Все це надзвичайно ускладнює опір нашої держави російській агресії, вважають ветерани АТО.

Прикладом повзучого реваншу є скасування військового параду на День незалежності цього року, адже, по суті, це перший крок до зниження статусу та цінності армії в Україні.

«Парад потрібен як і для народу України, так і для Збройних сил України, які беруть участь у ньому. Народ має бачити свою армію, яка не тільки в окопах стоїть форпостом між “рускім міром” і Україною, яку вона захищає. Треба щоб народ бачив добре одягнених, гарних у військовій амуніції чітко маршуючих військових. Я сам учасник параду 2016 року. Важко передати словами, яке дійство відбувається, коли ти маршируєш і коли на тебе дивиться твій народ, якому ти даєш присягу. Не верховному головнокомандуючому, а народу України», – висловив думку ветеран АТО, кандидат у народні депутати від партії “Європейська солідарність” Олександр Погребиський.

«Ветерани вважають, що військовий парад – це таке поєднання гордості і сили, які неможливо передати словами. Обмінювати гідність на гроші – це дуже прагматично. Зеленський хоча б запитав у військових, чи хочуть вони парад, чи хочуть вони ці гроші, які їм обіцяють виділити» – зазначив Олексій Петров.

«Якщо це відмінити, ми дуже багато втратимо. Це дуже сильний зв’язок між народом і армією, між тилом і фронтом. Цей зв’язок ми не тільки відчуваємо і собі нагадуємо, ми показуємо цей зв’язок усьому світу, нашим партнерам на заході, які теж підтримують нас. Якщо цього не буде видно, то згасне та підтримка, яку ми маємо в країні”, – додав Погребиський.

Народ має сказати воїнам слова любові, слова підтримки. Цього їх не можна позбавити. Військовий парад – це можливість десяткам мільйонів українців по всьому світові подивитися, як змінилася Україна, це теж формування бойового духу. Це можливість школярам на базі параду виховувати національну свідомість, любов до батьківщини, переконані ветерани АТО.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!
Адміністрація сайту попереджає, що коментарі з використанням ненормативної лексики, пропагандою насилля та образою честі та гідності будуть видалятися

Коментарів: 15

 1. Т.н. «українці-патріоти» не розуміють (певно розуму і совісті не вистачає), як їх «підставили», а саме те, що згідно, як з чинним законодавством України (Конституцією України, законодавством про Збройні Сили України, Кримінальним кодексом України тощо), так і з міжнародним військово-гуманітарним законодавством, т.з. «АТОшники», «кіборги» та т.п. військові зі складу Збройних Сил України, що брали / беруть участь у т.н. «гібрідній війні, АТО…» (як там зараз називається, навіть не хочу запам’ятовувати) на сході України, як і ті, хто стріляв в них з «іншої» сторони, є злочинцями. Адже в умовах, коли війна належним до чинного національного законодавства порядком не оголошена та / або військовий стан не введений, Збройні Сили України не мали і мають права брати участь у збройних конфліктах, як в кордонах нашої країни, так і поза її межами. Тим більше не мали і мають право це робити усілякі незаконні збройні формування: т.н. «добробати», «сепарські» формування тощо, не має різниці з якої сторони. Чи усвідомлюють усі ці «захисники України», що коли можновладцям (теперішнім чи майбутнім) це знадобиться, відповідні статті ККУ будуть до них застосовані (таке вже було в нашій історії)? І ще дуже мені «цікаво» те, що ця частина «українців» не знає, не розуміє і не поважає законодавство власної країни взагалі. Тому повторюю «для тих, хто на бронепоїзді»: Згідно з чинним законодавством України ці «герої» та т.п., якщо є / були тоді військовослужбовцями ЗСУ і брали участь у військових діях в межах державних кордонів України, є війсковими злочинцями, а якщо – членами / учасниками т.н. «добробатів», ще і бандитами, а ще, дуже вірогідно (бачив своїми очима з чим поверталися т.н. «АТОвці»), і мародерами. І ще, що теж дуже вірогідно, прийде час і вони будуть за це залучені до кримінальної відповідальності. І як наслідок, вони не розуміють, що залишаються «іграшками» / «гарматним м’ясом» в руках олігархів та кримінальних угрупуваннь. Усе, що я тут написав, відповідає дійсності (є правдою) і грунтується на чинному законодавству України (фахівці це підтвердять), і тому я не боюсь (я взагалі не боюсь) залучення мене до кримінальної відповідальності / засудження.
  А чому майже не згадують про те, скільки дітей за часи АТО загинуло в Донбасі і на Луганщині, і про те, що тамошні діти продовжують страждати та гинути зараз?

  • Путенко-ти дебіл!

   • Він не дебіл. Він – ворог. Справжній. Переконаний. Небезпечний. і, поки що, живий…

    • Так, я ворог вам (тут не повага, а множина). Я ворог усім ворогам = руйнівникам України та людства, які маскуються під патріотів та захисників України, посібникам «наших» і «ненаших» олігархів, більша частина яких (цих псевдопатріотів) робить це за особиту вигоду. Я не збираюсь з вами дискутувати, адже Марк Твен сказав: «Не дискутуйте з ідіотами і негідниками. Інакше станете на один рівень з ними». А ваше таке нагле та брутальне хамство і погрози є ще одним проявом вашої неправоти та безсилля (наразі Ерік Гоффнер на таке сказав:«Хамство, це імітація сили слабкою людиною…»). І взагалі, я раджу вам піти до т.н. «Пастерівського пункту» і зроьити собі … щеплення від сказу, може трошки попустить. … Ах, на Україні таких вакцин не має? До чого ж довели Україну ваші шефи … .

  • Тобі сказали що ти дебіл. Тобі, що цього мало, придурошний.
   “Усе, що я тут написав, відповідає дійсності (є правдою) і грунтується на чинному законодавству України (фахівці це підтвердять)” – ти зрозумів, що ти написав. Фахівці – ну давайте – підтверджуйте!

   • А що тут підтверджувати будь-яка людина, близька до права, навіть не з юридичною освітою, підтвердить, що людина яка таке написала – психічно хвора.

  • Місце путенка – однозначно в психіатричній лікарні.

 2. Закладений шлях процвітання ???

 3. Шоколадного на нары!!!

 4. Ветерани повністю праві. Поважаю цих людей сміливих, хоробрих, розумних. Своїм життям і справами довели, що вони лицарі.

  • Найбільшим героєм є Парубій який привозив снайперів на майдан щоб створити міф про небесну сотню.

 5. Ветерани АТО настоящие. Спасибо.

 6. Смердам це не аргуменнт. Смерди всерівно за Зе!

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.