За тиждень до виборів: лідером перегонів у 187 мажоритарці є Віталій Діденко – соціологія

Менш, ніж за тиждень, українці будуть обирати нових депутатів на позачергових виборах до Верховної Ради. Уся територія України поділена на виборчі округи. Місто ж Хмельницький розділено двома мажоритарними округами №187 та №188(частина міста Хмельницького та Волочиський, Хмельницький райони).

Серед усіх зареєстрованих кандидатів по 187 виборчому округу народним депутатом виборці бачать представника ВО “Свобода” – Віталія Діденка. Саме 31,2% опитаних респондентів вказали його прізвище.

Такі результати передвиборчого дослідження, проведеного Південноукраїнським центром етнічних та політичних досліджень “Лад”. На другому місці серед кандидатів – діючий народний депутат, який балотувався у минулому скликані від “БПП”, а нині самовисуванець – Сергій Мельник (13,4%). Третє місце займає маловідомий представник партії “Слуга народу” Микола Стефанчук (13,3%), котрий понад 5 років проживає у Києві.

За екссекретарку Волочиської міської ради, обраної від Об’єднання “Самопоміч”, а зараз від партії “Голос”, Аліну Коваль проголосували б 5,1%.Також опитані містяни згадували про В’ячеслава Неволька з Чернігівської області з його 4,4%. До слова він від партії ВО “Батьківщина”. Далі Костянтин Чернилевський з 3,7% підтримки.

За колишнього очільника місцевої “Партії Регіонів”, самовисуванця Анатолія Собка, який в міськраді представляє партію “За конкретні справи”, – 3.2%.

“Згідно з дослідженням вподобань хмельничан, результат досить прогнозований та достаньо визначений. Проте, порівнюючи з попередніми результатами соціологічного дослідження, по цьому ж округу станом на 30 червня, результати різняться починаючи з другої позиції у рейтингах. Хоча мушу зазначити, що не зважаючи на те, що вибори відбудуться вже за тиждень, понад 16% респондентів ще досі не визначилися. Що стосується лідерів у передвиборчих перегонах, то високий рівень довіри Хмельницького міського голови Олександра Симчишина продовжує повністю проектуватися на Віталія Діденка і їхній рейтинг росте.

Чинний нардеп Сергій Мельник втрачає позиції з 19,2% підтримки до 13,4%. Але варто зазначити, що він й надалі залишається другим з великим відривом від лідера, але з дуже незначним від Миколи Стефанчука. Між ними всього одна десята відсотка відриву”, – зазначає голова центру “Лад” Геннадій Чижов.

Опитування проведено 9-11 липня в межах виборчого округу №187 серед мешканців округу. Вибірка репрезентативна за статтю та віком. Вибіркова сукупність: 1180 респондентів методом особистого формалізованого інтерв’ю з використанням планшетів. Похибка репрезентативності дослідження 4%.

Політична реклама.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!
Адміністрація сайту попереджає, що коментарі з використанням ненормативної лексики, пропагандою насилля та образою честі та гідності будуть видалятися

Коментарів: 73

 1. Цілком реальні результати, всі мої знайомі голосуватимуть лише за Діденка.

 2. Ви що гоните? Проплачене опитування кинули, заплатили за статтю, а виборець нехай вірить?

 3. Занадто перестарались. Я б ще може повірив що в трійку входить Стефанчук чи Неволько, але як на другому місці опинився Мельник, якого ніде не чути…не чути було за останні 5 років.

 4. Проста передвиборча брехня

 5. Да там на первом месте или Неволько или Стефанчук, кстати те кто был на дебатах, но никак не Диденко….

  • Ну так зрозуміло, що Діденко і Стефанчук конкуренти і топлять один одного проплаченими рейтингами. “Базарники” однозначно проти Стефанчука, оскільки багато хто погорів на “Хеліксі”, адвокатом якого він виступає. Як на мене його реальний рейтинг в районі 25 відсотків. У Діденка є стабільний електорат – це десь 20-25 відсотків абсолютно лояльних виборців, які підтримують Симчишина. Тому очікую доволі рівні результати.

 6. Це якесь безумство. Як можна голосувати за свободу? Люди подумайте. Бiльшого горя нам нiхто не принic

 7. За все існування міста єдиний Мельник завів до Хмельницького 300 мільйонів грошей на які все будується. Такого не зміг зробити ні один народний депутат. За Мельника

 8. Адекватный человек за “Свободу” не проголосует. У нас в России неофашисты запрещены.

 9. Свободівська “команда” Симчишина втратила береги. Усім працівникам місцевої влади та комунальних підприємств дали команду голосувати за Свободу та Діденка. Такого у Хмельницькому не було з радянських часів. Маразм міцнішає.

  • За дерев’яного Діденка? Хмельницький стане рагулячим містом, якщо делегує в парламент людину яка себе обійти не змогла! Немає квартири, доходів, сім’ї. Спромігся школу закінчити. Козак Гаврилюк типовий.

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.