Українці мають обрати стратегію розвитку, а не проголосувати емоцією

Вибори до Верховної Ради проходять разом із зростанням російської загрози. Рейтинги колишніх регіоналів показують:  у новому парламенті ми можемо отримати групу депутатів, яка захищатиме свої інтереси та фактично буде прагнути реваншу.

Обдумуючи свій вибір, громадянин повинен чітко розуміти – зміни, які були підтримані українцями на президентських виборах, – це не лише гасла, але й щоденна кропітка робота щодо втілення програмних принципів.

Особливістю «медового місяця» Володимира Зеленського стало те, що політика стала більш емоційною. І тут з’являється ризик – за шоу-бізнесом не втратити напрямку руху країни.

Українці мають обирати стратегію розвитку, а не проголосувати емоцією. Просто через те, що країну розриває гуманітарна, демографічна та економічна криза.

Ми дійшли до ще однієї проблеми – політичні партії не працюють над довготерміновими програмами. Презентація Юлії Тимошенко своєї стратегії, яка відбулася 10 липня, є винятком із правил.

Команда ВО «Батьківщина» презентувала досить логічні кроки, які можуть закріпити зміни і створити тенденцію на покращення життя в Україні.

Дуже своєчасним є курс на зменшення корупції через зменшення кількості податків. За даними МВФ, 44% української економіки знаходиться в тіні. Прозорість податкової системи приведе до того, що підприємцям не потрібно буде віддавати левову частку доходів людині, яка просто займає вигідну посаду. Гроші зможуть піти на розвиток бізнесу, отже – збільшення кількості робочих місць і надходжень у бюджет.

Прозвучав також такий напрям як боротьба з офшорами. Як останні п’ять років працювала система? Чиновники розуміли: є невеликий термін, за який треба заробити і вивести гроші за кордон. У «Батьківщині» показали законопроекти, які зупинять відтік грошей з країни. За прогнозами, таким чином можна зберегти 130 мільярдів гривень щорічно – майже половину Пенсійного фонду.

Унікальністю програми ВО «Батьківщина» є соціальна складова. Команда Юлії Тимошенко завжди ставить у центр людину з її потребами. І розуміє: не ринок все впорядкує, а держава створює правила, де ринкові умови можуть працювати, а люди – ставати заможнішими.

Замість висновку – просто візьміть і прочитайте програми партій. На жаль, мало хто підійшов до їх написання серйозно. Робіть вибір.

Петро Охотін,

політичний експерт.

Політична реклама.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!
Адміністрація сайту попереджає, що коментарі з використанням ненормативної лексики, пропагандою насилля та образою честі та гідності будуть видалятися

Коментарів: 2

  1. Запровадження інноваційних процесів в Украіні дасть великий поштовх підняття економіки краіни з забезпенням додаткових робочих місць. Концепція Юліі Тимошенко заслуговує уваги.

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.