Опитування Info Sapiens: Партія Порошенка обходить Опозиційну платформу

За результатами опитування дослідницького агентства Info Sapiens, в Верховну Раду пройшли б п’ять партій, повідомляє видання «Новое время».

Дані опитування свідчать, що за партію Слуга народу готові проголосувати 43,4% серед тих, хто планує прийти на вибори і 45,2% від тих, хто визначився з вибором. За Європейську солідарність — 9,7% і 10,1% відповідно, Опозиційну платформу — за життя — 8,9% і 9,3%, ВО Батьківщина — 8,1% і 8,4%, партію Голос — 7,6% і 7,9%.

Решта партій набирають менш ніж 5% голосів, які визначилися з вибором.

Крім того, 57% дорослого населення України швидше за все підуть голосувати 21 липня і оцінюють імовірність участі у виборах на 7−10 за 10-бальною шкалою.

Опитування проведене методом особистого інтерв’ю вдома у респондента. Вибірка дослідження становить 880 осіб у віці від 18 років.

Максимальна теоретична похибка не перевищує 3,3% для показників, близьких до 50%, 2% для показників, близьких до 10%, 1,4% для показників, близьких до 5%.

Дослідження проводилося 27 червня — 7 липня 2019 року.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!
Адміністрація сайту попереджає, що коментарі з використанням ненормативної лексики, пропагандою насилля та образою честі та гідності будуть видалятися

Коментарів: 9

  1. Ох и вдует шарик тому псу шоколадному по самые бэйцелы!

  2. Помечтайте

  3. Прислужники путіна-коломойського не змогли б прийти до влади і зробити переворот в Україні без нейролінгвістичного програмування наших мізків за допомогою новітніх спецзасобів російських спецслужб. Одне зрозуміло – нас програмують на рівні підсвідомості – нав*язують образ “хорошої людини” і “поганої людини”. Будь-яка критика “хорошої людини” відкидається зомбованим розумом, а будь-яка брехня на “погану людину” сприймається як істина. Як із цим боротися? Просто включити логічне мислення, воно не повинно слідувати набутим стереотипам “хороший-поганий”. І шукати інформацію з різних джерел, а не тільки ту, що “лягає на душу”

  4. Це добре.

  5. Як свідчать результати опитування, кожен десятий виборець, а хмельничан ще більше,, який ладнується прийти на виборчу дільницю, проголосує за порошенківців. Щоб вилікувати таку масу розумово хворих, коштів в державі не вистачить, а Порошенко гуртує їх навколо себе з неперевершено великим успіхом.
    Україні можна лише глибоко співчувати, але маємо те, що маємо. Але дуже хочеться, щоб хоч в деякій мірі прозріли жителі нашої області, як, наприклад, закарпатці, які ганебно прогнали його з свого краю. А в Камянці та Хмельницькому з насолодою сприймали передвиборну програму його формування, виходячи з якої, він твердо запевнив, що буде бити пику кожному, хто висловить йому супротив. То ж не гайте часу і займайте черги до обіцяного рукоприкладства ПОПа, – томусовця, самоуявленого головнокомандуючого уявленої ним найсильнішої армії на континенті, понад тринадцять тисяч воїнів якої віддали свої життя за час його пятирічного розвалу України.

    • ПОП, переконавшись у вірності йому хворих на голову хмельничан, більше сюди заскакувати не буде, бо відчуває своїм нутром, що на зустріч з ним можуть прийти люди й з макогонами, щоб люб’язно пропрасувати і його обвислу пику.

  6. Бачу нормально Руслан Олексійович Стефанчук підтягує у Верховну раду України свого кума з м. Хмельницький адвоката Ватраса Володимира Антоновича, ще того хапугу, голову кваліф палати КДК Хмельницької області. Якщо менший Стефанчук не пройде, то значить старший проміняв брата на кума! Але Микола такий, що може ще Вас викликати на стадіон з Пашою на пару!

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.