Т.в.о. губернатора Кальніченко назвав справою честі завершення будівництва школи-довгобуд у Залужжі

Тимчасово виконувач обов’язків голови Хмельницької облдержадміністрації Володимир Кальніченко ознайомився з ходом  будівництва загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів у селі Залужжя Білогірського району, яка є довгобудом. Будівельні роботи тут виконуються за рахунок коштів державного бюджету.

За інформацією прес-служби ОДА, навчальний заклад розпочали зводити в 1990 році, але через відсутність фінансування за два роки зупинилося. Частково роботи були відновлені в 2006 році за кошти Хмельницької АЕС, оскільки заклад знаходиться в зоні спостереження ХАЕС. Управлінням капітального будівництва облдержадміністрації провело тендер на будівництво, було освоєно 30 тис. гривень. Потім роботи знову були призупинені. Незавершене будівництво школи знаходиться на балансі ДП “Хмельницька обласна Служба єдиного замовника”.

Зрушити питання з мертвої точки вдалося лише у 2016 році. Білогірська районна рада виділила кошти на коригування проектно-кошторисної документації і продовження будівництва школи в сумі 99,969 тис. гривень. У 2016 році проект відкорегований та пройшов експертизу. Кошторисна вартість будівництва становить 25 млн грн

За рахунок коштів державного фонду регіонального розвитку та співфінансуванню із районного бюджету будівництво було відновлене і уже 2019 року планується його завершити. Залишкова кошторисна вартість на 1 січня цього року становила 9 млн 862 тис.грн., з них  з державного бюджету виділять 8 млн 875,800 тис.грн., а з місцевого  – 986,200 тис. грн.

“Завершення цього довгобуду – це вже для нас справа честі, адже перш за все страждають діти, які не мають можливості нормально навчатися. Вже майже 25 років Залужжя чекає нової школи. Приємно відзначити, що завдяки державній підтримці, ми вже виходимо на фінішну пряму у цьому довгобуді. Робитимемо все можливе, аби учні сіли за парти у цій школі якнайшвидше,” – зазначив Володимир Кальніченко.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!
Адміністрація сайту попереджає, що коментарі з використанням ненормативної лексики, пропагандою насилля та образою честі та гідності будуть видалятися

Один коментар

  1. Справа честі в Кальніченка? Це абсурдне визначення!

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.