Симчишин: проектанти розводять руками – головна вулиця Хмельницького не підлягає розширенню

Міський голова Хмельницького Олександр Симчишин заявив, що головна вулиця обласного центру – Кам’янецька наразі не підлягає розширенню.

Таку думку він висловив на засіданні виконкому 11 липня.

“Проектанти із сусідніх областей, котрі бралися за можливе розширення вулиці Кам’янецька, сказали, що це не можливо. Проблема не лише в деревах (які ростуть обабіч вулиці – НГП), а у великій кількості мереж, які необхідно перенести. А це фактично всі міські мережі”, – наголосив мер.

Вулиця Кам’янецька у Хмельницькому

За словами Симчишина, до цієї справи можна було б залучати іноземних проектантів. І додав: якщо розширювати вулицю, то щось треба буде робити з частиною будинків.

Водночас мер зауважив, що попередня вартість проекту озвучувалася у 200 млн грн.

Крім цього, міський голова зауважив, що альтернативною розв’язкою, яка розвантажить від транспорту центральну частину міста, розглядається район міської лікарні через залізницю. Це дозволило б пустити транспорт в мікрорайони Ракове та Дубове, а також захопити вулицю Львівське шосе, що у центрі.

Довідково. Вулиця Кам’янецька у Хмельницькому — одна з головних магістралей обласного центру, що пролягає від берегів Південного Бугу до південної околиці міста (мікрорайон Ружична).

Вулицю Кам’янецьку по праву можна було б внести до книги рекордів Хмельницького, і причому двічі. По-перше, це найдовша вулиця міста, яка простягнулася майже на 7 км. По-друге, Кам’янецька — найстаріша вулиця міста. Вона існує фактично з моменту виникнення поселення Плоскирів, яке розташувалося на суходолі серед прибузьких боліт.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!
Адміністрація сайту попереджає, що коментарі з використанням ненормативної лексики, пропагандою насилля та образою честі та гідності будуть видалятися

Коментарів: 12

 1. За словами Симчишина, до цієї справи можна було б залучати іноземних проектантів. І додав: якщо розширювати вулицю, то щось треба буде робити з частиною будинків
  Явна ознака: у мера поїхала стріха

 2. Мер упустив з контролю забудову Кварталу, що біля підземного переходу, яке велось з грубими порушеннями, в результаті біля АТБ, Біг-Бургера просто колапс. Ну звільнили архітектора, а будівництво продовжувалось і всі спостерігали що набудували. Продовжуй мер і надалі так забудовувати центр міста.

 3. В 2010 р. Симчишина обрано депутатом Хмельницької міської ради, а в 2015р. мером міста (Вікіпедія).

 4. КАРТАВИЙ УБЛЮДОК ВЖЕ НЕЗНАЄ НА ЧОМУ НАЖИТИСЬ !!!!!!!!!!!

 5. а с ул. Каменецкой – реально проблема!
  так что же делать? если расширить нельзя? или они Америку тут открыли нам((((((
  возможно нужно построить дорогу, которая бы разгрузила центр, какие-то объездные?
  может надо сделать выбор в другом направлении?
  делать надо всё равно!
  а не констатировать факт – УСЁ ПРОПАЛО, …опа Каменецкой….

  • А ви тільки заголовки читаєте?

   Крім цього, міський голова зауважив, що альтернативною розв’язкою, яка розвантажить від транспорту центральну частину міста, розглядається район міської лікарні через залізницю. Це дозволило б пустити транспорт в мікрорайони Ракове та Дубове, а також захопити вулицю Львівське шосе, що у центрі.

 6. Проектів хороших багато є. Папередніки їх розробляли, як і всі інші.

 7. А слабо сделать второй ярус дороги как в Чикого, Бангкоке или Токио? О то утерли бы нос всем городам Украины! И Симчишина в президенты через 5 лет!

 8. В центрі Хмельницькому занадто багато доріг з односторонім рухом. Для прикладу Грушевського можна зробити двосторонню, части на буде їхати через новий міст. Однозначно відкрити переїзд біля міської лікарні. І взагалі комплексно підійти до автомобільного руху в місті. Є іноземні компанії які можуть спроектувати рух, виходячи з приоритетних напрямків та їх завантаженості.

 9. Треба не розмовляти, а взяти та й щось зробити .Дійсно, а чому не відкрити переїзд через залізницю з Проскурівської на Красовського ???

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.