“Брудні технології на нас вже в процесі друку” – Віталій Діденко

“З внутрішніх першоджерел відомо, що на нашу команду, команду Симчишина й на мене безпосередньо політичні опоненти вже друкують неправдиві, замовні матеріали, щоб дискредитувати нас на останньому тижні передвиборчих перегонів.

Ми пам’ятаємо, як такі брудні технології: газети, листівки, ролики, застосовували проти нашої команди у 2015 році. Тоді конкуренти, розуміючи, що не можуть виграти чесно, друкували матеріали, які мали підірвати наш авторитет.

Але це не завадило  нам, завдяки підтримці хмельничан, перемогти й четвертий рік поспіль показувати як можна змінювати місто, якщо працювати задля інтересів громади.

Закликаємо усіх політичних опонентів чесно вести виборчу компанію, бо, як показує досвід, прихильність та довіру виборців можна заслужити лише своїми справами, а не обіцянками чи за допомогою чорного піару.

Хмельничан, які знають про застосування проти нас таких брудних матеріалів, просимо повідомляти про це у будь-який зручний для вас стосіб”, – зазаначає кандидат у народні депутати по 187 виборчому окрузі з команди Симчишина Віталій Діденко на своїй фейсбук сторінці.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!
Адміністрація сайту попереджає, що коментарі з використанням ненормативної лексики, пропагандою насилля та образою честі та гідності будуть видалятися

Коментарів: 35

 1. Не брудні технології.. а чиста правда,. проте те що він неук, вічний революціонер, злочинець і сидить на схемах та потоках грошенят… САЛА УКРАЇНІ..

  • Йо, то комуніст, ти не любиш Україну, чи може сало не любиш, давай ся зустріним. Покажем місце яке для путіна приготували, будеш поруч.

 2. Допис Діденка – сповідання лярви.

 3. Досить тримати Хмельничан за дурнів. Самі заклеїли місто своїми плакатами, залучили адмін ресурс. Газета Проскурів тільки лиже дупу команді. Сором Вам!

  • Хмельничани самі розумні, адже їхнє місто розвивається, причому чи не найкращими темпами в Україні. А таких як ти, що хочуть нас, Хмельничан виставити дурнями, потрібно в Житомир відправляти.

 4. Агов, людоньки! Верховна рада- це законотворчий орган. Куди Віталік преться без освіти, без досвіду роботи??? Яка команда Симшчина??? Які брудні технології??? Оборутки та темні справи хіба що покажуть, щоб усі знали, як та команда насправді працює!

  • Симчишину теж закидали що він вчитель історії, але тепер ми маємо Афігенні позитивні зміни в місті. Тому Діденко продовжить це на рівні ВР!

   • Діденко це козак Гаврилюк. Едина відмінність козак до ВР був голожопий, а Діденко вже “заробив”.

 5. Переможе у 187 во Сергій Іванович Мельник. Він достойний представляти Хмельницький у парламенті

 6. Діденко заклеїв місто агітками як обоями, соромно повинно бути такому горе кандидату, знає, що не пройде

 7. Лише Дідеко й команда Симчишина може й дальше змінювати місто на краще!!!

 8. Нехай цей Діденко скаже і покаже скільки коштів на себе коханого він витратив, бо ледь не на кожному бігборді його неголене обличчя. Краще б поголився, то був би схожим на людину. Таке враження, що він взагалі рідко коли вмивається.

 9. Лицемір, а не кадидат!

 10. Діденко покажи шкільний атестат

 11. Свобода уже давно на свалке истории .А попали они на свалку после того как беня и проффесор перестали деньги давать тягнибыку для изображения оппозиции. Свободу на свалку!

 12. За Мельника. Багато зробив для міста. Його роботою до сьогодні всі користуються.

 13. Не переймайтеся! Вас не знають,люди будуть голосувати не за вас. Ви нове обличчя.

 14. Бридко коли включаються чорні технології. Бистріше б ці вибори пройшли…

  Ніколи не бачив щоб Свобода обливала брудом опонентів…

 15. Чому Діденко не звертається в поліцію, якщо має інформацію з першоджерел?
  Щось Свобода 3апи3д1лась…

 16. Діденко, не плети про технології.
  Ще є тиждень, щоб твої агітатори біля філармонії промоніторили 30 та 12 маршрути.
  Якщо ,,спрацюєш,, з перевізником, то може повірять тобі і проголосують хоч мешканці віддаленого Дубового.
  Книжківці не поведуться, Дубове Собко переманив. Гречани плюються, Центр сміється, а Озерна не ведеться.

 17. Це що, якась дебільна страховка? Хоче виглядати жертвою щоб люди голосували за нього. Піаритися на коштах платників податків? Харош, що буде в раді?

 18. Свобдівці туповаті і думають, що борються за Україну. А насправді ними маніпулюють ляльководи на шкоду Україні. Скоріш всього навіть із Кремля, якому неважливо кого підтримувати для створення розбрату. Такий і Діденко, тупе знаряддя.

  • Такі, як Діденко, Картавий та інші хоч зиск мають, а рядові свободівці хрен моржовий.

 19. Бачу нормально Руслан Олексійович Стефанчук підтягує у Верховну раду України свого кума з м. Хмельницький адвоката Ватраса Володимира Антоновича, ще того хапугу, голову кваліф палати КДК Хмельницької області. Якщо менший Стефанчук не пройде, то значить старший проміняв брата на кума! Але Микола такий, що може ще Вас викликати на стадіон з Пашою на пару!

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.