Соціологія визначила лідера в дострокових парламентських виборах по 193 виборчому округу.

9 липня у Кам’янець-Подільському представники інституту політичних та соціологічних досліджень з Києва презентували результати соціологічного опитування по 193 виборчому округу, яке вони проводили з 2 по 7 липня.

Як зазначив виконавчий директор цієї громадської організації Олександр Пелипенко, їхньою основною метою було визначити електоральні вподобання  жителів округу. Всього було опитано 1200 респондентів. Вибірка, зроблена інститутом, репрезентувала доросле населення міста віком від 18 до 50 років за такими показниками, як стать і вік. Опитуванням були охоплені всі населені  пункти, які входять до 193 округу. Статистична похибка вибірки становить 2,4%.

За результатами проведеного дослідження було встановлено, що жителі нашого регіону бажають бачити депутата-мажоритарника, який би проживав на території округу. Це зазначили 77,9% опитуваних. На їхню думку, людина, яка має представляти їх думку в парламенті повинна орієнтуватися у всіх проблемних питаннях регіону.

Також соціологічне опитування показало, що найбільш дієвою формою взаємодії кандидатів і виборців є особисті зустрічі. Також було встановлено, що на електоральний вибір більше значення має особистість кандидата, а не його партійна приналежність. Таку думку висловили 76% опитуваних..

За рівнем впізнаваності найбільше знають самовисуванця Володимира Мельниченка. 72,7 % вказали на те, що ця людина відома їм особисто. В свою чергу інші кандидати мають впізнаваність в межах декількох відсотків. Напевне, це є результатом того, що нині діючий народний депутат активно працює на окрузі і постійно зустрічається з людьми.

На запитання «За кого би проголосували на виборах 21 липня?», 25,9 % опитаних назвали Володимира Мельниченка. Другу сходинку і 10,5 % відповідно має Ігор Марчук.

Як бачимо різниця між першим і другим місцем складає 15,4%.

Такий розрив за короткий термін неможливо подолати. А це означає, що Володимир Мельниченко,  ймовірніше, отримає знову депутатський мандат.

 

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!
Адміністрація сайту попереджає, що коментарі з використанням ненормативної лексики, пропагандою насилля та образою честі та гідності будуть видалятися

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.