Вадим Лозовий очолив рейтинг кандидатів по 189-му округу на Хмельниччині

Всього за два тижні передвиборчої кампанії самовисуванець, представник партії «За конкретні справи» Вадим Лозовий очолив рейтинг кандидатів по 189-му округу.

Опитування проводила ВГО «Передові правові ініціативи» в період з 1 по 7 липня 2019 року.

Його підтримка в окрузі складає 20,75 % та продовжує стрімко зростати. Лише тиждень тому, за опитуванням, проведеним на замовлення газети «Правовая столица» в період з 25-го по 30-те червня,  рейтинг Лозового складав 17,6%.

Експерти кажуть, що підтримка кандидата буде й надалі збільшуватися.

На думку депутата Хмельницької обласної ради Віталія Олуйко, рейтинг Вадима Лозового зростає з декількох причин. По-перше, Лозовий – нова людина у великій політиці, він вперше балотується до Верховної Ради, а люди зараз прагнуть бачити в політиці саме нові обличчя. Але водночас він має досвід та добре знає область, адже очолював найбільшу фракцію в облраді «За конкретні справи» та керував областю.

Наразі підтримка виборців розподілилася наступним чином:

20,75% – Вадим Лозовий, представник партії «За конкретні справи», депутат облради, донедавна глава області.

18,84% – Андрій Шинькович, народний депутат.

11,59% – Олена Копанчук, львів’янка, дружина експрокурора і представник партії «Слуга народу».

8,21% – Віталій Гордієнко, ВО «Батьківщина».

26,59% – важко відповісти.

2,90% – відмовилися відповідати.

2,90% – зіпсують бюлетень.

Рейтинг колишнього представника «За конкретні справи», народного депутата Андрія Шиньковича склав 18,84%. Втім, експерти прогнозують, що  він надалі падатиме.

Впала також підтримка кандидата від «Слуги народа» Олени Копанчук, це може пояснюватися появою матеріалів у ЗМІ про причетність фірми, якої володіє Копанчук до розкрадання бюджетних коштів. Зокрема, в ході розслідування проведеного порталом «Голос ЮА» з’ясувалося, що компанія «Гірничодобувна компанія «Подільські кар’єри» керівником і єдиним співвласником якої з 18.04.2016 року є Олена Копанчук – фігурант кримінальної справи про привласнення і розкрадання державних коштів в ПАТ «Сумихімпром», яке з 18.05.2018 року розслідується Слідчим управлінням ГУНП в Сумській області (кримінальне провадження №12018200000000103) https://golos.ua/i/692748.

Керівник Українського інституту дослідження екстремізму Богдан Петренко наступним чином коментує вибір людей:

«Округу треба не представник партії, а представник людей. Людина не зі сторони, а своя. Той, хто знайомий не те, що з кожним містом чи селом, а з проблемами кожної вулиці. Бо коли депутат буде вибивати субвенції, державне фінансування, – він знатиме, які проблеми найгостріші.

Депутат – це не красива картинка в телевізорі чи просто «голова, що говорить». Ви його портрет над ліжком вішати не будете. Це людина, яка має досвід управління, яка знає, куди і як підійти, щоб вирішити питання. І не лише в Мінфіні. Бо проблем на сьогодні в країні значно більше, ніж грошей у державному бюджеті. Він повинен «мати клепку» знайти спільну мову з місцевими бізнесменами, щоб і вони вкладались в округ (а не просто у виборчу кампанію). Бо обіцяти можна багато. Реалізувати обіцяне можуть одиниці!».

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!
Адміністрація сайту попереджає, що коментарі з використанням ненормативної лексики, пропагандою насилля та образою честі та гідності будуть видалятися

Коментарів: 12

 1. Бред, кому там цей гриф потрібний.

 2. Проплаченная туфта – кто то раньше слышал про агенство передовые инициативы- так и я о том же

 3. Судячи з цієї статті жоден з “лідерів” не відповідає викладеним побажанням людей на окрузі тому людям потрібно голосувати за місцевих які там народилися і проживають ,які мають управлінський досвід і знають проблеми кожного села і міста та зможуть їх вирішити. Шановний НГП є такі кандитати там? Пошукайте і знайдете.
  А виборцям не потрібно дивитися на гарні фото кандидатів,а думати про майбутнє і розвиток

 4. Вони вже геть людей за тупе бидло рахують??? Що це за рейтинг з чотирма кандидатами в окрузі, де їх більше 20???? Де Буханевич, Яцьков, Рибак? Чи вони вже на користь Лозового познімались?? Ну-ну…
  А НГП теж молодці – публікують відверту агітацію і навіть не вказують, що вона замовна.

 5. Це вже третій чи четвертий рейтинг. Якщо ті ще хоч якось вязались, то тепер взагалі щось нове.
  Кругом були Буханевич, Лозовий, Шинькович, Копанчук.
  Тут вже все змінилось.
  І чому після цього вірити?

 6. До недавна й не знав прізвища Лозового. А він Губернатором був. А тапер на який сайт не зайдеш – а там він. Вже дивитись тошно.

 7. Брехня! Просто фейк проплачений лозовим.

 8. Так возглавил тяжело ответить 26,59 ! До чего тут Лозовой?

 9. Лозового заказуха.Барига герегівська. Вже задобав. Надіюсь що виборці зроблять правельний вибір. Хоче всіх купити…

 10. Знову ви показуєте свою залежність ,шановний НГП! Від бабла!!!!

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.