Ніна Южаніна: «Усі головні реформи відбулися саме за часів президентства Порошенка»

Провідний економіст, народний депутат України восьмого скликання Ніна Южаніна, яка нещодавно відвідала Хмельниччину, переконана, що саме партія «Європейська солідарність» здатна скерувати подальший розвиток реформ, які були розпочаті ще п’ять років тому, і саме ця політична сила зможе захистити інтереси виборців і показати, що корупції на місцевому рівні все ж можна позбутися за будь-яких умов.

«Величезна кількість змін та реформ відбулася саме за часів президентства Петра Порошенка. Політична партія «Європейська солідарність» завжди рухалася в напрямку успішних європейських країн. Реформи у медичній та освітній сфері треба було розпочати, але, на жаль, вони були сприйняті неправильно. Люди повинні розуміти, що для того, щоб ці реформи дали результат потрібні роки. Партія «Європейська солідарність» заклала правильний початок розвитку цих реформ і наразі головною метою є недопущення повернення тих страшних років, з яких ми починали творити історію» – наголосила вона під час спілкування з журналістами.

Також народний депутат України зауважила, що на відміну від інших країн головною проблемою українського суспільства є відсутність консолідації навколо існуючих реформ. Ми хочемо жити у європейських вимірах добробуту та свободи, водночас, слова «свобода» і «відповідальність» у нас ніяк не пов’язані.

На думку Ніни Южаніної, потрібно було робити все крок за кроком і не вигадувати щось своє, бо це, на жаль, не вдається.

«Маємо далі працювати по угоді про асоціацію з Європейський Союзом, тому що в Європі всі процедури прозорі і не дають можливості фальсифікувати, розвиватися корупції, вони дисциплінують і приводять якраз до тієї відповідальності, яка дає великі наслідки», – пояснила Южаніна.

«Коли згадують успіх Польщі, то я хочу нагадати, як колись до цієї країни возили на продаж рушники українського виробництва. Чому Польща повинна вчити Україну, як потрібно правильно жити? Причина полягає у тому, що у Польщі є консолідація суспільства навколо реформ і розуміння, що без них ніяк не вижити. У нас цієї консолідації нема. Я хочу, щоб всі громадяни усвідомлювали, що всі реформи — це ті механізми, які існують в усіх успішних країнах Європи. Звісно, що такі реформи не зовсім лягають у ментальність нашого народу, але її треба перебудовувати», – вважає Ніна Петрівна.

Зараз тільки розпочатий шлях реформ і він у нас довгий, тому треба робити крок за кроком і сподіваюсь, що цей результат ми отримаємо. За словами народної депутатки, партія «Європейська солідарність» продовжить ті напрацювання, щоб захистити і державні принципи, і подальший рух в Європейський Союз і вступ в НАТО.

«Найголовніше: нам треба захистити ті основні державні принципи, які вже зафіксовані в Конституції. Це подальший рух України в ЄС і безпекова політика – вступ в НАТО. І хоч кажуть, що це лише через десятиліття може статися. Та досвід показує інше: зараз такий період у світі, що деякі питання вдається реалізовувати досить швидко. Потрібна лише політична воля. Ми як партія зобов’язані перед своїми виборцями. Тож будемо рухатися вперед і підтримувати зв’язок із людьми», – наголосила Ніна Южаніна.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!
Адміністрація сайту попереджає, що коментарі з використанням ненормативної лексики, пропагандою насилля та образою честі та гідності будуть видалятися

Коментарів: 3

  1. Тупий піар. Підняття цін на газ та світло це реформи ? А крадіжки в Укроборонпромі ??? А збільшення статків самого Порошенка в 10 і більше разів це реформи ??? Южаніна дуже хитро обдурила євробляхерів своїми “реформами”, а тепер ще щось комусь хоче доказати ?

  2. Шоколадное дерьмо надо отправить на свалку истории, а некоторых посадить за мародерство на Армии.

  3. Шановна Ніночко! Хмельничани щиро співчувають Вашій родині, якій не вдалося обберегти Вас від приступу такої тяжкої хвороби і просимо негайно повідомити номер рахунку, на який одразу скинемо кошти на лікування навіть за кордоном, надіючись, що завдячуючи майстерності найвідоміших у світі зарубіжних психіатрів та з допомогою Всевишнього, який ніколи не залишає поза увагою знедолених істот, і вдасться повернути Вас у коло нормально мислячих українців.

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.