Фіскали Хмельниччини оштрафували підприємців, які здійснюють міжнародні перевезення

З початку літа співробітники ДФС Хмельниччини провели ряд позапланових перевірок підприємців-роботодавців на предмет дотримання ними трудового законодавства, повідомляє прес-служба відомства.

Зокрема, під такі перевірки попали два підприємці, які працюють у сфері перевезень, у тому числі міжнародних. Підставою для цього стала інформація митниці ДФС про перетин кордону водіями цих підприємців, не оформленими відповідно до вимог чинного трудового законодавства.

Як показала перевірка, в одного з хмельницьких ФОПів протягом останніх кількох років працювало загалом півсотні найманців, які отримували заробітну плату «у конверті» без сплати податків та відрахувань у державні соціальні фонди. Податківці підрахували, що водії-нелегали за свої послуги за цей час мали б отримати щонайменше 576 тисяч гривень заробітної плати. Таким чином горе-роботодавцю донараховано до сплати 103,6 тисячі гривень податку на доходи фізичних осіб, 126 тисяч гривень єдиного соціального внеску та 8,6 тисяч гривень військового збору.

Ще один приватний підприємець з Хмельницького, який здійснює міжнародні вантажні перевезення, вирішив все ж таки легалізувати своїх найманих працівників, оформивши з ними договори цивільно-правового характеру. Проте цим і обмежився, бо жодних податків за роботу на нього протягом останніх років понад двох десятків найманих осіб так і не сплатив. Це призвело до того, що підприємцю донараховано до сплати майже 300 тисяч гривень податкових зобов’язань.

Тепер порушникам трудового законодавства ще й «світять» чималі штрафи за їх тіньову діяльність, адже матеріали з цього приводу податківці передали для подальшого прийняття рішення до Управління Держпраці у Хмельницькій області.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!
Адміністрація сайту попереджає, що коментарі з використанням ненормативної лексики, пропагандою насилля та образою честі та гідності будуть видалятися

Один коментар

  1. Вор должен сидеть в тюрьме. как Манафорт в штатах. Не заплатил налоги в цугундер!

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.