Блогер та телеведучий Андрій Карпов: «Український народ вже стільки всього вклав в Україну, що він не дасть зробити реваншу»

Відомий блогер та телеведучий програми “Вата шоу”, а нині кандидат у народні депутати від партії «Європейська солідарність» Андрій Карпов (творчий псевдонім Полтава) побував разом з колегами-однопартійцями на Хмельниччині.

Поки українці захищали свою державу, будували фундамент української ідентичності, створювали умови для інтеграції в ЄС та НАТО, п’ята колона, підтримана Кремлем, готувалася до реваншу, вважає блогер.

«Сьогодні найкращий час об’єднатися, збагнути всю небезпеку і загрозу, про яку ми раніше не підозрювали, — наголошує Анлрій Карпов. — Важко навіть уявити, що буде, коли вони отримають більшість у Верховній Раді України. Тому для мене, як для людини, яка активно бореться з “ватою”, дуже важливо, щоб ми не дали змоги здійснити реванш, про який мріють російські окупанти».

На думку Андрія, партія «Європейська солідарність» зібрала абсолютно різних людей – серед них і досвідчені політики,  і нові для парламенту люди. Але кожен протягом останніх п’яти років в умовах війни робив все для оборони держави, відродження Збройних сил України, підтримки реформ.

«Європейська солідарність» – це потужна політична сила з сильною командою кандидатів, які були обрані на партійних праймеріз. Якщо наш перший номер Петро Порошенко – це досвідчений політик-державник, який зробив для України більше, ніж усі інші президенти, то я, тридцятий номер в списку – політик молодий, але мені є в кого вчитись. Тобто наша команда – це сплав досвіду та молодості, а ще й патріотизму. Тому за нас проголосують патріоти України», – вважає блогер та телеведучий.

Карпов переконаний, що на сьогоднішніх виборах до парламенту можна відстояти Україну.

«Чи буде реванш? Я вважаю, що ні, бо в нас є ще вибори у Верховну Раду, там ще буде битва за Україну. Український народ вже стільки всього вклав в Україну, що він не дасть зробити реваншу» – наголошує Андрій Карпов.

Блогер вважає, що головна мета цих виборів – «не дати маргінально налаштованим і погано обізнаним, ваті та совкам злити Україну взагалі».

Андрій Карпов впевнений, що Україна – розвивається, а Росія – деградує.

«Росіяни кажуть, мовляв, у економічних рейтингах наші країни на одному рівні. Але різниця в тому, що наша лінія зелена йде угору, а ваша червона – вниз. Як ті парашутист і сапер з анекдоту, які летять і зустрічаються у повітрі. Тільки той угору, а той вниз», – сказав ведучий.

За його словами, стратегічні цілі «Європейської солідарності» дуже прості. Перше: завершення війни і мир, але не на умовах капітуляції, а на умовах звільнення української землі. Друге: членство в НАТО — безпека для держави в цілому і для кожного громадянина. Третє: членство в ЄС — добробут, верховенство права, демократія, свобода. Четверте: зростання економіки.

«Ми точно вистоїмо. Ми сильна держава, у нас сильна церква, у нас сильна мова, Господь чує наші молитви і правда є з нами. Я є оптиміст і закликаю вас до цього», – наголосив член списку «Європейської солідарності» Андрій Карпов.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!
Адміністрація сайту попереджає, що коментарі з використанням ненормативної лексики, пропагандою насилля та образою честі та гідності будуть видалятися

Коментарів: 8

  1. Хотів би, щоб сказане було правдою. Але це не так. Для більшості українського народу найбільші вороги сусіди і знайомі, а держава пусте слово, з неї можна тільки наживатись. Саме тому українці здались більшовикам 1920, а поляки відбили напад.

  2. Напевно Карпов росіянин. Багато росіян, які виросли в Україні, набагато більші патріоти, чим українці. Які носять вишиванки, але завжди готові продатися за 30 срібних.

  3. Нехай би свій патріотизм проявив проти злодія порошенка. Патріот сраний не бачить як ця тварина порошенко грабує ?

  4. Шарик сольёт на помойку всю эту шоколадную нечисть грабившую Армию!

    • Вообще распустит армию и нечего будет разворовать, только кормить русскую.

  5. Правильно говорить.

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.