Аграрії Хмельниччини – серед найбільших отримувачів компенсації від держави

Станом на 8 липня українським аграріям спрямовано 174,6 млн грн часткової компенсації вартості за купівлю техніки та обладнання вітчизняного виробництва.

На сьогодні Мінагрополітики співпрацює із 9 уповноваженими банками – Ощадбанк, ПриватБанк, Укрексімбанк, Укргазбанк, Райффайзен банк Аваль, Південний, ПУМБанк, Індустріалбанк, Кредобанк.

За звітний період програмою скористалося 1 513 сільськогосподарських товаровиробника, в тому числі 773 фермерських господарства. Загалом, сільгоспвиробниками придбано 2 583 одиниць техніки та обладнання на суму 842,8 млн грн. Зокрема, придбано 49 тракторів, 1 зернозбиральний комбайн, 2 автомобілі с/г призначення, 2 089 ґрунтообробнопосівної техніки, та 456 – іншого обладнання.

Серед найбільших отримувачів компенсації від держави є сільгоспвиробники Хмельниччини, повідомляє Хмельницька ОДА.

Програмою часткової компенсації вартості за купівлю техніки та обладнання вітчизняного виробництва скористалися 61 підприємство з Хмельницької області за 94 одиниці техніки, загалом на суму 10,7 млн.грн.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!
Адміністрація сайту попереджає, що коментарі з використанням ненормативної лексики, пропагандою насилля та образою честі та гідності будуть видалятися

Один коментар

  1. Майже вся сума виділеної на область компенсації іде лабазюковим фірмам, він сам себе забезпечує коштами державного бюджету через компенсації аграріям та оплати вартості ромонтів доріг. Усі з Волочиська знову його виберуть, щоби він і далі мав надприбутки і крав, вони ж на нього працюють і вірять, що дороги він будує для них за свої гроші.
    Лохотрон у дії.

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.