Реванш п’ятої колони не пройде – команда «Європейської солідарності»

У Кам’янці-Подільському площа-ринок ледь умістила усіх охочих підтримати Петра Порошенка і «Європейську солідарність».  Присутні на зібранні тепло вітали членів оновленої партії, які прибули на зустріч разом із Петром Порошенком та виступили перед громадою. Це Віталій Гайдукевич, Софія Федина, Андрій Полтава.

Виступаючи перед прихильниками, Петро Порошенко попередив тих представників п’ятої колони Кремля, які виношують плани проросійського реваншу, мріють послабити українську армію, розвернути нашу країну з європейського шляху і взагалі зруйнувати підвалини державності, створені протягом останніх п’яти років, що команда «Європейської солідарності» не дасть цього зробити.

«Я хочу попередити і Опозиційний блок, і Опозиційну платформу, й інших агентів «п’ятої колони» Кремля – нічого у вас не вийде. Ми не дамо вам пройти у владу і керувати країною за вказівками з Москви. Реванш не пройде», – наголосив лідер “Європейської солідарності” Петро Порошенко.

«Російська Федерація неодноразово доводила свою агресивну сутність по відношенню до нашого народу, і зробить це знову, якщо українці повірять в обіцянки «домовитися з Кремлем», – про це заявив відомий журналіст, громадський активіст, член політради партії «Європейська солідарність» Віталій Гайдукевич під час виступу перед прихильниками партії у Кам’янці-Подільському.

«Коли домовляєшся з агресором, то спочатку агресор розстрілює українських старшин. Потім на еміграцію подаються ті, хто не витримав. Потім починається терор, а потім голод», – нагадав Віталій Гайдукевич зовсім недалеку історію України.

«Стільки людей, скільки заховали ми, стільки, скільки не народилося талантів в Україні, – такого не було ніде в світі! І ця трагедія сталася саме тому, що в один момент 100 років тому українці не зробили правильний вибір», – наголосив Гайдукевич.

«Росія вміє повторювати терор проти нас. Якщо ми цього не хочемо – ми не маємо повторювати помилок історії», – переконаний Віталій Гайдукевич.

Проголосувати за «Європейську солідарність» – означає підтримати Європейське майбутнє України та її членство у безпековому альянсі НАТО: це головний меседж, який члени команди Петра Порошенка доносили до виборців під час  зустрічі.

Очень простыми словами и понятными образами… рассказаны ужасные вещи из нашей истории.

Geplaatst door Юрий Бирюков op Vrijdag 5 juli 2019

 

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Коментарів: 5

 1. Глибоко співчуваю Петру Олексійовичу і його партії, якщо,там всі такі, в чому найменшого сумніву немає, як член політради партії Віталій Гайдукевич, який перевершив талант всесвітньо відомого провидця Ностердамуса щодо подальшої долі України: “спочатку агресор розстрілює українських старшин. Потім на еміграцію подаються ті, хто не витримав. Потім починається терор, а потім голод”,
  «Стільки людей, скільки заховали ми, стільки, скільки не народилося талантів в Україні, – такого не було ніде в світі! І ця трагедія сталася саме тому, що в один момент 100 років тому українці не зробили правильний вибір», – наголосив Гайдукевич.
  Чомусь не порахував скільки воїнів загинуло за час царювання свого вожака, скількох він вигнав на заробітки в чужі краї, в тому числі і в Росію, скільки через це розпалося сімей … І зараз кличе на нерівну битву з агресором з розрахунком битися з ним до останнього українця.
  Через таких служителів ПОПа Хмельниччани і ганебно прогнали його зі своєї території.
  Слава Хмельничанам!

 2. Шоколадный кабан от красных шариков начинает ночью в кровать писяться.

 3. Порошенко потрібно звернутись до психіатра бо він зійшов з розуму.

 4. По вовчи втікаючи із зібрання Хмельничан, ПОП, ошкірившись, погрозив давати по пиці всім, хто казатиме правду про нього. На жаль, його пики вони вже не побачать, бо появитися тут побоїться. Адже охочих полоскотати його щоки у відповідь на його замашки знайдеться чимало, вони з нетерпінням чекають 21 липня, щоб у списках партій на його європейську, тобто, чужинську, солідарність не звернути найменшої уваги.

 5. Які ще мудаки ходят на його виступи ? Ті 25% хворих на голову !!!

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.